2733
2739
پسرم 21 ماهش تموم شده میخوام اگه خدا بخواد تا عید از شیر بگیرمش.ترجیح میدم از صبرزرد و لاک تلخ و چسب و... استفاده نکنم.مشکل اصلی من اینه که بعدازظهر و شبا فقط با شیرخوردن میخوابه.توی چندماه اخیر هم شیر روزشو فقط به بعدازظهرها محدود کردم و شبا قبل خواب.البته توی خواب سه چهاربار بیدار میشه.بنظرتون چطور بخوابونمش؟شبا که بیدار میشه چیکارش کنم؟آخه نمیتونم بغلم بگیرم چون ماشالله سنگینه.روی پا هم عمرا بخوابه...
سوال دیگه اینه که وزنش کم نمیشه از شیر بگیرم؟یا مریض نمیشن بعد از شیر گرفتن؟
چه تاپیک خوبی منم میخوام پسرمو از شیر بگیرم همین سوالارو دارم
بعد از شیر باید بهش شیر پاستوریزه بدم؟ چقدر؟
تو ایران همه ی نسلها نسل سوخته هستند فقط درصد سوختکی فرق میکنه و محل سوختگی.......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من تجربم رو بگم؟
من عسل مالیدم بعد روش نمک پاشیدم دوبار که خورد دیگه نخواست خیلی راحت کنار رفت
البته برای شب خیلی سخت بود چون عادت داشت با شیر می خوابید
و اینکه وزن کم می کنه یا نه پسر من برعکس وزنش خوب شد چون شیر می خورد خوب غذا نمی خورد و امیدش به همین شیر بود اما بعد از اون دیگه به غذا خوردن افتاد
فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang
2742
وای سخته برادرزاده م 21 ماهشه یه هفته ست از شیر گرفتنش ولی هنوز کریه می کنه خصوصا شبا صداش می گیره انقد گریه می کنه می گه مم
مریض شده
زن داداشم بیشتر سختی کشیده
خدا کمکت کنه
من صبر زرد مالیدم ویکی دوبارتست کرد و دیگه نخورد شبام بهش آب میدادم وبغلش میکردم وراش میبردم تا بخوابه روزام یا نمیخوابید یا توی ماشین مذاشتم ودور میزدم تا بخوابه سختییش یکی
دوهفته است بعر عادت میکنه
2740
من از الان تا چند ماه دیگه که بخوام از شیر بگیرمش غصه ام گرفته
طفلی خیلی جی جی دوس داره
طفلکیا مثل معتاد ها می مونن خدایی ، با این تفاوت که اونا کوچولوئن و درک این ترک بزرگ رو ندارن
انشالله به راحتی از شیر بگیریش
من با ماوالا استپ گرفم خیلی راحت بود از وقی گرفتمش وزنش بهتر شده غذا میخوره خواب شبشم خوب شده فقط شبا تشنش میشه اب میخواد
درضمن موقع خواب شیر پاستوریزه میخوره
هروقت خوابش میاد میره دم یخچال میگه دیر(یعنی شیر)
مامان پسر طلا، هیچ نگران نباش تجربه من اینطوری بود که سرش پنبه گذاشتم و روش چسب زخم زدم گفتم ووف شده و کلی آه و ناله کردم اونم فهمید
البته کاری که من کردم چند شبی زمان برد که رفتم شهرستان پیش پدر مادر و دور و برش رو شلوغ کردم در طول روز کلی خسته می شد و شبا خوب می خوابید
ولی چون بیشتر در طی شب شیر می خورد عادت داشت پاشه گریه کنه منم بهش چیزای دیگه می دادم در عوض
کم کم عادت کرد
فقط بگم که اگر شاغلی سخته چون شبا باید از خوابت بزنی و کلا از جات پا شی برا همین بهتره مرخصی داشته باشی
حتما چیزای دیگه براش جایگزین کن و یادت باشه تا 2 الی 3 ماهی جلوش لخت نباشی حتی تو حمام لباس بپوش که سینه هاتو نبینه
موفق باشی :))
2706