2737
2739
سلام دوستان من 2ماه و نیم نرفتم پیش خانوادم خانوادم یه شهر دیگه هستن خانواده همسرمم یه شهر دیگه هستن.اوایل هفته ای میرفتم الان بخاطر شوهرم 2ماه یبار میرم یه هفته میمونم حالا تو هفته اینده قصد دارم برم همسرم همش میگه مگه من تورو ول میکنم برم پیش خانوادم بمونم اینم بگم که تا حالا بدون من جایی نرفته و همیشه و همه جا خدارو شکر مراقبمه. و خوبی زیاد داره.و مرخصیم نمیتونه بگیره.منم دلم تنگ شده برا خانوادم بچداریم خستم کرده یه هفته برم همش عذاب وجدان دارم
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
خب چقد تنهایی ادم نیاز داره یکمم پیش خانوادش باشه بخدا ناراحت نمیشم شوهرمم بره سر بزنه ولی خودش نمیره حالا موندم من برم یا نه ؟؟؟؟غذا براش فریز میکنم کم و کسر نمیزارم فقط یه هفته لعنت به این غربت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان پیام دادم ازش پرسیدم دوباره که راضی من برم؟ گفت اره عشقم برو دردت به جونم اصلا خودم شرمنده میشم میخوام تنهاش بزارم از اینورم خب دلم برا بابا مامانم تنگ شده
2731
2740
من الان پیش خونوادمم. ..ولی خیلی غربت کشیدم .2 ماه یکبار ..1 هفته بری..به نظرم زیاده. ..یعنی من خودم این کارو نمیکردم. ..کلا اگر هم برنامه ای چیزی داشتم..چند روز میرفتم. ..هیچ وقت یه هفته تنها نذاشتم شوهرم و ..تازه مثل شما هم لیلی و مجنون نیستیم. ..

وقتی یک زن دیوانه وار با تو صحبت میکنه خوشحال باش چون سکوت یک زن نشانه پایان توست
یعنی فاطمه یه هفته زیاد خخخخخخخخخ شوهرم کمتر نمیزاره میگه تو جاده برا دو روز نمیشه بری خطرناکه ارزش نداره دو روز این کلا میگه نرو اخه تا عیدم خیلی مونده
2706