2733
2734
عنوان

کسی جدیدا رفته عبدل آباد یا مولوی برای خرید پرده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین استارتر به عنوان یه زخم خورده دارم میگم 

واقعاااااا نمی ارزه از شهرستان به خاطر پرده بیای تهران 

چون الان همه جا همه مدل هست و از طرفی هم پرده ساده رو بورسه 

مولوی که فقط میکنن تو پاچت 

عبدل آبادم همونایی هست که همه جا هست 

من خودم رفتم زرتشت مولوی عبدل آباد رو دیدم آخرم از سر خیابون خودمون پرده گرفتم چون هم قیمتش مناسب تر بود هم خوش انصاف بود هم که پرده م تک شد هر کس دیده خوشش اومده و کلا لنگش رو من ندیدم تو بازار 

ببین استارتر به عنوان یه زخم خورده دارم میگم  واقعاااااا نمی ارزه از شهرستان به خاطر پرده بیای ...

جدی میگی ؟اخه اینجا قیمتهاش خیلی بالاس زبرا متری ۶۸۰تومن یه مدل دیگه ۹۵۰تومن حساب کردم دیدم برای کل پنجره ها حدود ۵۰میلیون باید پول پرده بدم

جدی میگی ؟اخه اینجا قیمتهاش خیلی بالاس زبرا متری ۶۸۰تومن یه مدل دیگه ۹۵۰تومن حساب کردم دیدم برای کل ...

خب مطمئن باش مولوی هم همین قیمت هاست 

بازم هم فاله هم تماشا 

بیا برو ببین قیمت ها چجوریه 

ولی حواست باشه که خیلی بنداز بندازه مخصوصا چون دم عیده 

جدی میگی ؟اخه اینجا قیمتهاش خیلی بالاس زبرا متری ۶۸۰تومن یه مدل دیگه ۹۵۰تومن حساب کردم دیدم برای کل ...

شما اول قیمت های شهرتون رو با قیمت های نت مقایسه کن

بزن دیج.ی یا برو اینستا پرده مد نظرت رو پیدا کن قیمت هاشو ببین

بعد مثلا بزن پرده فروشی های قم پیج هاشون رو پیدا کن قیمت هاشونو ببین اگر انتخاب کردی و رفتی دقیقا برو همونجا

اگر تهرانم خواستی بخری دقیقا همین کار رو انجام بده

ببین مولوی اونقددد زرنگن ب حساب خودشون، ک من ک اینجام و میدونم ترفندشون چی هست ی بار کلاه سرم رفت. ادم خوب هم داره ولی باید اشنا باشی.بعد دیگه اینکاره اند اولین مغازه بری متوجه بشن از راه دور اومدی تا بهت نندازن ولت نمیکنن. مغازه اول نتونه مطمئن باش ب مغازه دوم برسی بهت انداخته رفته پی کارش. من خودم ک مولوی و زرتشت و عبدل اباد و اینا رفتن کاری نداره میخوام از دیج.ی بخرم ولی چون قیمت ندارم ی خورده باید اینستا بچرخم

برای خرید هر چیزی وقتی هزینه برات مهم هست اول باید از شهر خودت خرید کنی بعد جاهایی ک بهش اشنایی داری.خصلت همه فروشنده ها همینه بدونن مهمون اون شهر هستی حسابی از خجالتت در میان. اگر مولوی هم بیای مطمئن باش دست خالی برنمیگردی ولی با قیمت گزاف

زرتشت هم ک اصا فکرشم نکن. قیمت ها هرچقدر تو مولوی باشه زرتشت ضربدر ۳ و ۴ کن. فقط یکم بعضی پارچه هاش جدیدترن و فروشنده هاش باکلاس ترن.همین

بچرخ تو شهر خودت و فضای مجازی