2733
2739
عنوان

با رسوب و جرم چای ساز چه کنم؟

1057 بازدید | 25 پست

خانما آب لوله کشی خیلی بد شده چیکا کنیم که سینک و جای ساز خراب نشه؟ انقدر سیف کرمی زدم چای سازم داغون شده 

رسوب گیر کتری گرفتم ولی اصلا افاقه نکرد شماها چیکا میکنین با این آب ؟؟؟؟؟

نیلا دختر ناز من

هر هفته یا ۱۰ روز یبار با سیم شستم از اول و الان بعد ۶ سال هیچ رسوبی نداره

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اب لینو بریز توش بزار بجوشه مثه روز اول میشه

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
2731

آب رو بذار بجوشه بعد خاموش کن چایساز رو... داخل اون آب سرکه و جوش شیرین بریز بذار کنار تا خنک بشه... رسوبا میره... من یه بار تو کتری پوست هندوانه ریختم و آب و جوشوندم خنک که شد شستم همه ی رسوب رفته بود 

اگه منظورت سطوح داخلش هست، دولیوان آب و یه لیوان سرکه بریز توش بذار بجوشه کلللل رسوبات تمیز میشه بعد ...

آخه بعداز هربار جوش اومدن سفیده میشه دورش

نیلا دختر ناز من
2738
دستگاه تصفیه آب بخرید راحت میشید  واسه رسوب کتری من سرکه سفید ریختم ی جوش خوردکامل تمیز شد

خیلی گرونه شوهرم رفت دنبالش گفت مخزن کوچیک جنس چینی از ۴ تومن شروع میشه

نیلا دختر ناز من
آب رو بذار بجوشه بعد خاموش کن چایساز رو... داخل اون آب سرکه و جوش شیرین بریز بذار کنار تا خنک بشه... ...

میدونی من جرم سخت و نمبگما اون جرمی و میگم که وقتی آب حوش میاد میبنده با اسکاچ تمیز میشه اما خستم کرده

نیلا دختر ناز من
لیمو؟

اب لیمو از این کار خونه ای ها بخر ارزون تره واسیدش بیشتره نصف کتری بریز بزار بجوشه

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
2706