2737
2739
بعد از زایمانم دکتر گفت لوله رحمت زخم داره بعد از کرلسکپی ( اگر اشتباه نکنم یه نوع نمونه برداری بود ) و تست پاپسمیر و یه دوره دارو به نتیجه رسید که باید فریز کنم
من تجربه ای ندارم همش نگرانم که یه طوری باشه نتونم بعدش به دخترم زیاد رسیدگی کنم !
درد داره؟ بعدش چی درد داره؟
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من فریز کردم دردش شبیه تست پاپ اسمیره اما ممکنه بعدش فشارت بیفته مال من افتاد حتما همرا ببر با خودت قبلش هم غذا بخور من غذا نخورده بودم تا حدود یه ساعتی بعدش کمی اذیتی تا چند روزم کمی درد داری اما اوج اذیتش یه شبه بگو یکی بیاد پیشت بخاطر کوچولوت . اگه خونت دوره تا دکتر با خودت نوار ببر ببین بعدش تا چند روز آب ریزش و خونابه داری باید نوار بذاری در کل خیلییییی اذیت نمی شی نترس
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
2728
عزیزم من فریز کردم دردش شبیه تست پاپ اسمیره اما ممکنه بعدش فشارت بیفته مال من افتاد حتما همرا ببر با خودت قبلش هم غذا بخور من غذا نخورده بودم تا حدود یه ساعتی بعدش کمی اذیتی تا چند روزم کمی درد داری اما اوج اذیتش یه شبه بگو یکی بیاد پیشت بخاطر کوچولوت . اگه خونت دوره تا دکتر با خودت نوار ببر ببین بعدش تا چند روز آب ریزش و خونابه داری باید نوار بذاری در کل خیلییییی اذیت نمی شی نترس
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
البته اون نمونه برداریه که تا یه هفته لکه بینی داشتم خودش برای خودش سوغاتی بود جالبته دخترمم دو روز بعدش باید ببرم برای واکسن !( یه واکسن برای سرماخوردگی سخته آنفلانزا نه ها مثل زاتریه تقریبا) اونم نمیدونم علائمش چطوریه
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
2738