2733
2739
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62831 بازدید | 11733 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانم تهرانی اگه ممکنه حساب کاربری منو حذف کنید . خیلی واجبه،  اسم خودمو گذاشتم واسم مشکل ساز شده .. مرسی 

عاقبت یک شب از شبهای خوب/کودک من پا به دنیا می‌نهد/ آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد...  

خوبین خانم تهرانی

خدا قوت خسته نباشید

من یه کاربر قدیمی نی نی سایتم

جناب

پرویز زاهد منو میشناسن

سمیا خانم و دیگران دوستان

معروف به ارشیا

مدتی نمیتونم وارد سایت شم

میگه ایمل شما تایید نشده هست

وهرکار کردم نشد

میشه لطف کنید درستش کنید

نام کاربری من daoon

ایمیلم

amiralikiani79@yahoo.com

بود اشتباه نکنم

باسپاس فراون ارشیا

2728
سلام لطفا تاپيك اخر منو حذف كنيد ، با تشكر

سلام لینک بدید

تاپیکتون رو باز کنید ادرسشو از بالای مرورگر کپی کنید اینجا

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام میشه کاربری دیبی منو برگردونید؟ من کاربر قدیمیتونم. قول میدم دیگه خطا نکنم😢 با اینکه کار بدی ...

سلام وقتی شما هنوز میگید کار بدی نکردم چطور دیگه انجام نمیدید؟ برید کمی فکر کنید ببینید اسم بردن از کسی به بدی خوبه یا نه حالا اول اسم رو بگید و مشخصات فرقی نداره یک بار زدید تاپیک من با شما حرف زدم ولی باز تکرار شد

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
سلام وقتی شما هنوز میگید کار بدی نکردم چطور دیگه انجام نمیدید؟ برید کمی فکر کنید ببینید اسم بردن از ...

من تاپیک رابطه تو دوران عقد زدم شما منو قطع دسترسی کردین. ولی این تاپیک هم رابطه تو دوران عقد زده و چیزای خصوصیشونو کاربرا دارن میگن نه تنها قطع دسترسیش نکردید تاپیکشم برقراره تو پربازدیدترین ها. یه بوم و دو هوا؟ چرا گزینشی برخورد میکنید؟؟؟؟؟؟

دیبی ام 😊 وبلاگم مصائب بهاره

خب اون کاربر هم بگه من از دیبی بدم میاد. من مشکلی ندارم.

تاپیک استاد مارال هم یادتون نره یه تاپیک آموزش نوشتاری سکسی بود با جزئیات ولی تا مدتها هم تاپیک و هم کاربر مارال برقرار بودن

دیبی ام 😊 وبلاگم مصائب بهاره

سلام نینی یار عزیز میشه خواهش کنم تاپیک های من رو بترکونید واقعا ازتون ممنون میشم 

همش یه عالمه سوال دارم ولی از ترس اینکه نمیتونم تاپیک و تعطیل کنم نمیپرسم 

گناه دارم فکرم همش مشغوله خواهش میکنم تاپیکای منو پاک کنید سپاسگزارم

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2706