2737
2734
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62831 بازدید | 11733 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نی نیار عزیز .خواهرم نمیتونه وارد بشه میشه درست کنی . Zahra554

سلام کاربریشون هیچ مشکلی نداره با مرورگر دیگه امتحان کنن 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2731
سلام. ببخشید من دوتا کاربری داشتم. یکی همینه که الان باهاش اومدم. یکی کاربری شادن..*** متاسفانه هم پ ...

سلام نه هیچ راهی نداره دیگه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
من میخام یکی از پستهایی که گزاشتم رو پاک کنم. چجوریه؟بلد نیستم

سلام ادرس همون صفحه ای که پستت هست رو بذار پاک میکنم

ميشه بگيد چطور لينك بزاريم چرا لينك راكپي ميكنم ولي اينجا نمياد

سلام

کاربرانی که پست هاشون رو لایک کردم یعنی درخواستشون رو انجام دادم

2738

نی نی یار شما اصلا حواستون به تاپیک هایی که زده می شه هست ؟؟؟؟ از دیروز تاحالا چندین تاپیک با محتوای خشونت، از نوع بسیار شدید همراه با عکس هایی که از دیپ وب گرفته شده و بسیار منزجر کننده هستن گذاشته شده. ایجاد کننده های تاپیک هم اینطور استدلال می کنن که ما در عنوان تاپیک زدیم که هرکس می ترسه نیاد پس مجازیم که با جزئیات از شکنجه ادم ها حرف بزنیم و ازشون عکس بذاریم و هرکی هم میترسه نیاد توی تاپیک . آیا خط مشی سایت شما اینه؟ هیچ خط قرمزی ندارید ؟ من برای اون تاپیک ها و پست ها گزارش زدم اما اصلا و ابدا توجه نکردین و حدود یک روز هست که اون تاپیک ها به قوت خودشون باقی هستن ..... سوال من از شما اینه که آیا اگه با همین استدلال در عنوان تاپیک بزنن بی جنبه ها نیان و داخل تاپیک حرفهای سیاسی بزنن و به شخص اول مملکت توهین کنن ، بازهم ساکت می مونید ؟؟؟؟؟ واقعا عملکردتون خجالت آوره این تاپیک محل تجمع مادران باردار و شیرده هست ..... متاسفم که اینقدر در کنترلش ضعیف عمل می کنید .

2706