2726
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62831 بازدید | 11733 پست
کاربریتون مشکلی نداره چون رمز و اسم کاربریتون عدد هست ایراد میگیره یک بار کیبوردت رو فارسی کن وارد کن یک کاربر هم انگلیسی

اینکارو کردم متاسفانه بازم قبول نکرد امکانش هست که رمزم رو عوض کنین یا حذف کنین رمز جدید بذارم 

سلام لطفا تاپیک عکسبآزی منو تعطیل کنید، چرآ دیگه نمیشه خودمون تعطیلش کنیم این خیلی بده خصوصاکه نمیدونستم وبعد تاپیک زدن متوجه شدم 

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان متاسفانه چند وقته که هیچگونه پیام خصوصی نمیتونم ارسال کنم لطف کنید بررسی کنید با تشکر

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
2728
سلام لطفا تاپیکهای منو حذف کنید .متشکرم

بسته شد

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام خسته نباشید.من هرکاری میکنم نمیتونم تاپیک بذارم یعنی اون بالا وقتی قسمت تبادل نظر رو میزنم اصلا موضوعات برای من نمیاد.لطفا رسیدگی کنید ممنون

بزن رو این نوشته من عمومی باز میشه سمت راست موضوع جدید رو بزن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
من نمیتونم تاپیک بزنمرو موضوع جدید نمیشه کلیک کرد

با مرورگر دیگه امتحان کنین

اینکارو کردم متاسفانه بازم قبول نکرد امکانش هست که رمزم رو عوض کنین یا حذف کنین رمز جدید بذارم

عوض کردم فرستادم به ایمیلت هم اسم کاربریت هم رمزو از ایمیلت کپی کن

سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان متاسفانه چند وقته که هیچگونه پیام خصوصی نمیتونم ارسال کنم لطف کنید بررسی کنید با تشکر

با مرورگر دیگه امتحان کن ببین میتونی یا نه

سلام میخواستم همه تبادل نظر های من رو پاک کنید, قفلشون کردم اما باز توی کاربری خودم میشه خوندش, خواهش میکنم این کار رو بکنید داره مشکل خانوادگی برام به وجود میاد

سلام فقط دو مورد ضروری رو میبندم انتخاب کن لینکشو بذار

سلامسایت کاربری قبلیمو نمیشناسه چیکار کنم؟همه موضوعات مورد علاقمو از دست دادم میشه کاربریمو برگردونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ایمیل قبلیتون رو بدین

2706