2733
2739
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62831 بازدید | 11733 پست
سلامآیاامکانش هست کل فعالیت من توی سایت پاک بشه؟؟؟میخوام موردعلاقه هاوپستایی که گذاشتم کامل پاک بشههمچنین تاپیک هایی که ایجاد کردم

نه امکانش نیست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
میشه عکس منو از صفحه ۶ این تاپیک بردارید؟؟http://www.ninisite.com/discussion/topic/1326357/به-نظرتون-اوج-زیبایی-زن-ها-تو-چه-سنیه?page=6

برداشتم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه پستامونو مث قبلا هروقت خواستیم پاک کنیم؟؟

بله درست میشه

سلاملطفا بگین چه جوری پیامهای دریافتی قبلیم رو ببینم؟خالیه

فعلا حذف شده ولی احتمالا برمیگرده

2728

یه گزینه بزارید این اعلانها و لایکها و ....بشه همه رو باهم حذف کرد 

بعدشم تاپیکهای حذف شده قبلا برا خودمون قابل مشاهده بود اما الان نیست....کاش برگردن من یکی از تاپیکهامو میخوام 😭

کاش میشد اطلاعات کاربری رو ویرایش کرد.

مثلا من امضا ندارم، دوست داشتم برای خودم بسازم ولی نشد.

حتی نتونستم نام کاربری مو تغییر بدم.

اگه میشد ارسال عکس هم داشته باشیم خیلی بهتر بود.  

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2738

سلام نی نی یار لطفا تاپبک منو بترکونین.  نمیتونم تعطیلش کنم

تاپیک پر بازدید،  شدیدا دلم میخواد از همسرم جدا بشم

ممنون میشم از لطفتون

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

خانوم تهرانی عزیز ایا کسی میتونه ب اطلاعات کاربریمون دسترسی پیداکنه و چن تا سوال دارم لطفا پاسخ بدین تازه واردم ۱.چطور متوجه بشم که کسی جواب پستمو داده یا پستی برا تاپیکم گذاشته۲.کسی میتونه اطلاعات کاربریمونو ببینه۳.الان ک من تونستم تاپیک بزنم عضویتم قطعی شده۴.چطور بفهمم کاربری ان لاینه۵.برای ورود دوباره ب نی نی سایت چیکار کنم؟

تو که باشی معجزی در من رخ میدهد بنام آرامش

2706