2726
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62831 بازدید | 11733 پست

کاربرانی که نمیتونن وارد بشن لطفا صبر کنن سایت مشکل فنی داره بعضی از کاربرا رو ایمیلاشون رو قبول نکرده درست میشه این ایراد و میتونید وارد بشید هر روز چک کنید ببینید میشه یا نه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
در موضوعات نیمه خصوصی چه کسایی می تونن شرکت کنن ینی وقتی میزنه شما عصو نیستین چی کار باید بکنیم تا عضو بشیم😕

باید استارتر شما رو دعوت کنه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم تهران جان یه چیز دیگهاین قسمتی که تبادل نظر میکنیم فقط پستای استارترش سبزه واسه بقیه طوسیه از اونجایی هم که سایت باردار زیاد داره رنگ طوسی افردگی میارهاونو به رنگ کرم لیمویی ابی اسمونی نمی دونم هر رنگی که خودتون صلاح میدونین تغیر بدین لطفا مرسی😊

احتمالا برمیگرده همون صورتی

نی نی یار عزیزسلام یه سوال اگه یکی از دوستامونو از لیست دوستان  حذف کنیم براش پیغامی میره که لغو دوستی کردیم؟و دوم اینکه  تو ورژن جدید نی نی سایت ویرایش وجود نداره؟ یا حذف پست؟

نمیدونم با کاربری من چک کن به من درخواست دوستی بده

حذف پست و ویرایش فعلا مشمول زمان شده یعنی فقط تا یک زمان کمی میتونی درست کنی البته همینطور نمی مونه

2728
ممنوننه نرسیدهمشکل اینجاست که قبلا ایمیلشو دستکاری کرده بود که قطع دسترسی شه ولی بعد برگشتالان یه ایمیل الکی دادهاین ایمیل قبلیشه به این بقرستین لطفاF.kia1366@gmail.com

خب پس فعلا باید صبر کنه چون مشکل فنی هست برای جایگزینی ایمیلها 

سلام .

من و خیلی از کاربرای سایت که تو این چند روز اعتراضات شدیدشون رو حتما دیدید دوست داریم سایت به همون شکل و شمایل قبلی برگرده وگرنه من خودم به َشخصه دیگه نمیام اینجا لطفا رسیدگی کنید 

یاد اون روزهایی که اینجا شلوغ بود باشید سایتتون بی رونق میشه و بدون بازدید کننده میبینید که تقریبا نیمی رفتن سایتهای دیگه و تل گرام 

خدا خیرتون بده رسیدگی کنید مثل اونروزهایی که همیشه همراهمون بودید و نی نی یار مان 

ممنون

الحمدلله رب العالمین ...

سلام خانم کاربری قبلی من ستایامنتظربودولی اززوزی که سایت به روزشده ارچی رمزمیزنم براورودم قبول نمیکنه میگه بایدایمیل تاییدبشه این ینی چی حالامن۳ساله کاربریموساختم یادم نیست لطفابرام درست کنید.

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
2706