2737
2734
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62835 بازدید | 11733 پست

در کل خوب شده

فقط اگر قسمت امضا و تیکر بارداری و پروفایل کوچکتر بشه بهتره

بشه تاپیک رو مثل قبل تعطیل کرد

این خواندم هم توی پاک کردن اعلانها و گذاشتن نظر پاک بشه خیلی خوب میشه

دلم جز هوایت هوایی ندارد............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نی نی یار از وقتی سایت عوض شده کمتر میام چون واقعا نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد. من با گوشیم میام سایت اما گزینه ای برای به روز رسانی تاپیک ها وجود نداره. لطفا راهنمایی کنید چطور به روز رسانی کنم؟؟؟؟

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2728

سلام اصلا راضی نیستم از سایت.واقعا سردر گم شدم.خیلی از دوستام دیگه نمیان.

در ضمن مشکل من اینه که چرا باید از ۱۰هزار تا پستم فقط دو هزار تا مونده باشه.!!!مگه میشه ؟

اللهم عجل لولیک الفرج

حیفم میاد دیگه نیام.۱۰ساله به اینجا عادت کردم ولی واقعا خراب کردید.داغون شده سایت.میدونم زحمت زیادی کشیده شده بابت این کار و جدید شدن سایت.همون صورتی دوست داشتنیمون و میخوایم 

از کجا باید لیست تاپیکا رو ببینیم.عمومی کجا رفته ؟چرا من هنگ کردم    

اللهم عجل لولیک الفرج
متاسفانه قبلا هم عضو بودیم الان که مجدد شدیم کلی کاربرا بی احترامی می کنند که کاربر جدید هستی و... چون ایمیلمون تائید نشده بود دوباره ساختیم

درست میشه ، مشکل فنی سایت باعث شده بعضی از ایمیل ها رو قبول نمیکنه مشکل رفع بشه کاربریتون هم درست میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2740
سلام ببخشید من هرچی میذارم جای امضام میگه ویرایش کنید و خطا میده لطفا راهنماییم کنید

سلام با مرورگر دیگه امتحان کنید و اگه طولانی هست کوتاهش کنید 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سایت پس کی کامل میشه و درست میشه ؟؟؟؟من نمیتونم رو پروفایلم عکس بذارم چرا قبول نمیکنه

عکس که مشکلی نداره همه گذاشتن ، باید فرمت عکستون کم باشه یک عکس کوچیک بذارید

حیفم میاد دیگه نیام.۱۰ساله به اینجا عادت کردم ولی واقعا خراب کردید.داغون شده سایت.میدونم زحمت زیادی کشیده شده بابت این کار و جدید شدن سایت.همون صورتی دوست داشتنیمون و میخوایم از کجا باید لیست تاپیکا رو ببینیم.عمومی کجا رفته ؟چرا من هنگ کردم

بزن رو این لیست تاپیکا اینجاست     بزن رو این عمومی اینجاست

میخوام ببینم خانوم تهرانی نظرات بچه هارو میخونه یا نه؟چون تو تاپیک نظرسنجی ورژن جدید سایت یک پاسخ از خانوم تهرانی ندیدم

اینجا نظرات و پیشنهادات رو بگو میخونن

سلام نی نی یار از وقتی سایت عوض شده کمتر میام چون واقعا نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد. من با گوشیم میام سایت اما گزینه ای برای به روز رسانی تاپیک ها وجود نداره. لطفا راهنمایی کنید چطور به روز رسانی کنم؟؟؟؟

بروزرسانی هنوز نداره فعلا رفرش کن صفحه رو تا درست بشه 

این تاپیک که میذارم اینجا برید و هر چی انتقاد و پیشنهاد دارین بگین

رو این کلیک کنید

2706