2733
2734
وسط های هفته 34 هستم دوقلوعه.درد وازن دارم نمیتونم توصیف کنم کلا ببخشید ناحیه شرمگاهیم درد دارم یهو میزنه به مثانه یهو زیر شکم یهو زیاد میشه یهو کم میشه...... دیروز رفتم دکتر گفتم واسم ایزوپرین نوشت.... حالا اینا رو ول کنین.........اگه من الان خدایی نکرده یهو زایمان کنم بچه هام چی میشن؟؟؟؟؟؟؟
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیز دلم بچه های دوقلو خیلیاشون 7ماهه دنیا میان فقط میرن توو دستگاه... البته ان شاالله جوجه های شما سر وقت دنیا میان درد شدیدت هم به خاطر سنگیتی رحم و بچه هاست خانمی
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
خواهشا بگین دیگه....میخام خیالم راحت بشه....چی میشه الان دنیا بیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
2740
هستی روزی چند تا میخوری؟؟؟؟به من گفت اگه دردت شدید بود روزی سه تا معمولی بود روزی دو تا بخور...
عزیزم بستگی به بچه داره داداش من سال ۸۵سیو سه هفته به دنیا اومد ساااااالم سالم حتی چند ثانیه هم تو دستگاه نرفت فرداشم مرخصش کردن
یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2706