2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان خوبم

ممنون از ابراز لطف و محبتتون  

دوستان من اولا بگم فصل پاییز رو خیلی دوست دارم ولی با شروع این فصل و کوتاه شدن روزها و تغییر ساعتها همیشه یه استرسی بهم وارد میشد ولی امسال میخوام با تغییر برنامه هام آرامشم رو حفظ کنم و از این فصل زیبا لذت ببرم به این صورت که خیلی از کارها مثل آشپزی برای روز بعد یا گرد گیری و شتشو لباس و ..رو شب ها انجام بدم .منتظر نظرات خوب شما عزیزان هستم .

سلام دوستان خوبم ممنون از ابراز لطف و محبتتون     دوستان من اولا بگم فصل پاییز رو خیلی د ...

فاطیما جون منم اینطورم  

برای لذت بردن از فصل پاییزو رفع اضطراب خونه تکونی تابستانه رو تمام کردم.

برنامه ریزی غذایی ماه بعد رو انجام دادم.هرچند که فریز کردن موادغذایی خوب نیست ولی به خاطر زندگی کارمندی میخوام باتوجه به برنامه غذایی مواد مورد نیاز برای دوهفته رو آماده کرده .فریز کنم.

این کارها هم مد نظرمنظرم:

آماده کردن و اتو کردن لباس های مورد نیاز در آخر هر هفته برای هفته آینده به نحوی که حتی الامکان وسط هفته نیازی به شستشو و اتو.نداشته باشیم.

آماده کردن مواد ماکارونی (در یخچال) به مقدار کافی برای یک هفته برای غذاهایی مثل ماکارونی، لازانیا،گوشت چرخ کرده و سیب زمینی،اسنک و لقمه های گرم مدرسه بچه هام و....و حتی عدس پلو با گوشت چرخ کرده.

با یک کارگر معتمدهماهنگ کردم هراز چند وقتی بیاد کمکم برای کارهای خونه.

از لحاظ روانی هم باخودم عهد بستم بیشتربگووبخند کنم وبا خانواده صبورتر باشم.

سلام و صبح زیباتون به خیر

دریا جون مثل همیشه عالیه برنامه ات ممنون که به اشتراک گذاشتی .

منم همسرم دیروز قول داد که بعد از بازنشستگیش بیشتر کمک کنه انشاالله

من دیروز رب درست کردم همسرم دو جعبه گوجه گرفته بود و مجبور شدم تا 1ونیم بیدار بمونم صبح به زور پا شدم اومدم سرکار

خودم مواد غذایی غیر کارخونه ایی رو ترجیح میدم به خاطر همین با وجود مشغله کاری این اضافه کاریها رو تحمل می کنم.

برای آخر هفته هم لیمو می گیرم که آبلیمو درست کنم .

سلام دوستان گلم

ممنون دریا جون 

من دیروز رفتم برای چکاب دندانپزشکی و دکتر پوست .آبلیمو هم گرفتم 

برای آخر هفته تصمیم دارم کل خونه رو با بخار شور تمیز کنم 

از بودن با شما دوستان انرژی میگیرم

سلام دوستای خوبم.منم دارم واسه مدرسه و مهر خودمو اماده می کنم مانتو و شلوار خریدم ولی هنوز کفش نگرفتم.یه سری مواد غذایی هم فریز کردم.ولی در رابطه با خونه تکونی کاری انجام ندادم.شما چجوری خونه تکونی می کنید؟مثل خونه تکونی قبل عید؟

اینجا با ورود پاییز کمکم هوا رو به خنکی میره واسه همین تصمیم دارم اگه وقت بشه بیشتر پسرمو بیرون ببرم اخه تابستوناش اینقد گرمه که حتی شبا هم نمیشد بچه ها رو پارک برد.امیدوارم پاییز فصلی پر ازروزای شاد و پرتلاش واسه هممون باشه

راستی دوستان من میخوام برای بازنشستگی همسرم و قبولی پسرم یه مهمونی بدم در حد خواهر و برادر و بستگان درجه ۱ به نظرتون از بیرون غذا سفارش بدم بهتره یا خودم درست کنم راستش خودم وقت درست کردن غذای زیاد رو ندارم و دیگه اینکه سلیقه ها متفاوته و باید حداقل دو جور غذا بپزم به نطر خودم برم از بیرون سفارش بدم بهتر باشه لطفا نظرتون رو بگید .ممنون 

فاطیما جان اگه وقت نداری از بیرون غذا سفارش بده.ما هم چند وقت پیش واسه یک سالگی پسرم مهمونی دادیم اقوام درجه یک دعوت کردیم .برنج و سالاد ودسر خودم درست کردم  مردا هم عهده دار اماده کردن کباب شدن..

2706