2752
2734
عنوان

ایده برای روز مرد( روز پدر)

469 بازدید | 16 پست

بشینیم در خلوت خودمون هر چند تا دلیل که میتونیم بیاریم برای "دوست داشتن همسر"

از دلایل خیلییی کوچک تا بزرگ

از جزئیات رفتاری تا کلیات

هر چیزی که از همسر دوست داریم رو بنویسیم.

مثلاً : دوستت دارم چون خودت نون سنگک دوست داری اما به خاطر من بربری میخری.

دوستت دارم چون کفش های منم میذاری تو جاکفشی

(میخوام مثال ساده بزنم که بدونید قرار نیست چیزای خیلی عجیب و فانتزی باشه)

هیچکس نمیتونه بگه من گشتم و چیزی پیدا نکردم

هر زن و شوهری بالأخره یه شیرینی هایی دارن تو زندگی

اولش میگید اووووه اگررر بتونم ده تا بنویسم!

بعد میبینید رسید به بیست تا، سی تا یا حتی بیشتر

باید ریز بشید تو زندگی تون

این دو هفته فرصت خوبیه برای ذره بین انداختن و پیدا کردن زیبایی های زندگی مشترک....

خلاصه این دلایل رو در قالب یک نامه یا با خلاقیت بیشتر (مثلا سی تا کاغذ لوله شده روبان زده) میدید به همسر

(من گذاشتم تو جیب پيراهن‌شون

و ایشون تو محل کار دید و خوند...)

از کانال

@hejrat_kon

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایده ای ندارم چون روز زن ایده خاصی ندیدم😅👻

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2731

جشن میگیرم برا بابام و پدرشوهرم و همسرم😃

همسرم میگه: تو زبونی با چهارتا موی فر🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:گندم خانومم عاشق لواشک😋سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#گندم🌾

ایشون دستکش لازم داره منم میخرم واسش.

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

ایده خاصی ندارم ما هر مناسبتی رو ساده و بی دردسر میگیریم روز مردم یه کیک و کادو مهم دلخوشیه

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎

عالی بودوای کاش اکثریت اینطورفکرکنندوالبته این یک رابطه دوطرفس وطرف مقابلم بایدبااین طرزتفکرزندگی کنه. هزارلایک برشما

برای خوشبخت بودن به هیچ چیزنیازنیست!!!! جزبه نفهمیدن!!!! پس تامیتوانی خرباش تاخوش باشی🙄🙄

تازه از بحران روز زن گذر کردیم حالا روز مرد😄😄😄ببین تو ددی سایت چخبره😂😂

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2706