2733
2739
سالاد الویه کشک بادمجون ماکارانی سوپ ته چین کوکو ماست وخیار ژله
خدایا دوستت دارم که وقتی حالم بده و دلم گرفته...یه خبر خوبی از خوشحالی یه آدم(هر جای دنیا که باشه،حتی اگه نشناسمش) برام میفرستی و بهم نشون میدی که هنوز آدما رو دوست داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نازی جون جای خورش بادمجون قرمه سبزی بذار
خدایا دوستت دارم که وقتی حالم بده و دلم گرفته...یه خبر خوبی از خوشحالی یه آدم(هر جای دنیا که باشه،حتی اگه نشناسمش) برام میفرستی و بهم نشون میدی که هنوز آدما رو دوست داری
دلمه هم میتونی درست کنی
برای بچه ها هم ناگت و ساندویچ کالباس بذار
2740
نازی جون ژله خرده شیشه درست کن
ماست میوه ای درست کن
خدایا ...اگه یک روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم...تو فراموش نکن که بنده کوچیکی داری...با نوازشی و یا تلنگری آرام...وجودت را ......همراهیت را ...مهربانی و بزرگی ات را ...برایم یاد آوری کن...
آمین ??
جوجه کبابم خوبه اگه جای کباب کردن داری
خدایا ...اگه یک روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم...تو فراموش نکن که بنده کوچیکی داری...با نوازشی و یا تلنگری آرام...وجودت را ......همراهیت را ...مهربانی و بزرگی ات را ...برایم یاد آوری کن...
آمین ??
اره....تولد بدون سالاد الویه که نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!زرشک پلو با مرغ هم خوبه..اسونه و وقتت رو هم نمیگیره...ژله و بستنی....میتونی یه مدل سوپ هم درست کنی...
تولد نینیت هم مبارکه..کلا سعی کن که به نینی خوش بگذره و کارایی که دوست داره رو انجام بدین...
منم 17 نفر رو با دو تا بچه دعوت کردم واسه تولد دخملی، پیش غذا دو نوع ماست گذاشتم، ماست رو با لبو و ماست و کدو و خیار و نعناع. با چیپس و نوشابه. واسه شامم سوپ مرغ، سالاد ماکارانی، رون مرغ پخته و سرخ شده که سسم روش کشیدم که با نون باکت سرو شد. و لازانیا هم گذاشتم چون خیلی طرفدار داره . واسه دسرم ‍ژله پرتقال با حبه های پرتقال توش و ژله اار که دونه های فراوان انار توش ریخته بودم. ولی پنج ماه پیش بود الان این میوه ها نیستن!!؟؟؟
یه ژله رنگی مثل انار رو با یه لیوان آب جوش حل کن بزار تو یحچال تا ببنده بعد از بستن درار به صورت مکعبای کوچیک برش بزن یه بسته زله بیرنگ مثل آلوئه ورا رو یه لیوان اب جوش بریز هم بزن تا قشنگ حل شه بزار یکم که خنک شد یه لیوان شیر یا بستنی شل شده یا خامه شل شده رو بریز روش قشنگ هم بزن البته بدون شیر و فقط با ابم می تونی درست کنی بعد قطعات ژله رو بریز تو قالب و این زله رو بریز روش و بزار تا ببنده بعد از قالب درار خیلی خوشگل میشه

اگه ژله دوم و فقط با دو لیوان اب درس کنی خوشگلتر میشه اگه با شیر یا بقیه چیزا درست کنی خوشمزه تر میشه
آمین ??
یکی به داد من برسه من چون جام کوچیکه مجبور شدم توی 2 شب بگیرم!5شنبه واسه خونواده شوهرم که البته فقط کیک تولد میگیرم و سالاد الویه یا ماکارونی درست میکنم
واسه جمعه شب هم خونواده خودم که البته خاله ههام واسه اولین باره میان خونمون اونم بعد از اینکه چندسال قهر بودن اینقد دلهره دارم که خوب برگزار کنم نگو شوشو از من وسواسش بیشتر شده میخواد سنگ تموم بذاره
احتمال زیاد 2تا مرغ شکم پر بریون شده + زرشک پلو و باقلا پلو+ خورشت فسنجون + احتمال کم رولت گوشت+ مخلفات سالادی
2706