2752
2734

من سعی میکنم خونه رو مرتب کنم و شامم حاضر باشه 

قبلا عادت کرده بودم دو دقیقه ای فرمژه و ریمل و رژ لب و یکمم رژگونه میزدم و لباسامو سریع عوض میکردم و عطر و اسپری استفاده میکردم خوشبو بشم 

اما از وقتی بچم به دنیا اومده اصلا وقت نمیکنم موهامم شونه کنم

بیایید به هم ایده و انگیزه بدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبلا به خودم میرسیدم ولی همسرم زیاد توجه نمیکرد منم الان تمیز و اراسته هستم  ولی زیاد ارایش و چیتان پیتان نمیکنم

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2731

اوایلش ک بچه میاد همینطوره تا دوباره ریتم کارا دستت بیاد همین ک غرغرو نباشی کافیه من ارایش نمیکنم اما لباس تمیز میپوشمو موهامو شونه میکنم و سعی میکنم خونه تمیز باشه

من قبلنا سعی میکردم شده پنج دقیقه ام طول بکشه دوش بگیرم بعد لباس تمیز بپوشم اما الان نمیتونم البته اکثرا وقتی دوش پنج دقیفه ای میگرفتم سرمو نمیشستم و فقط تنم رو میشستم

غذاهامم اکثرا سعی میکردم تنوع بدم و چیزای جدید زیاد درست میکردم

اما در کل از نظر همسرم خانم کاملی نیستم و میگه خیلی نقطه ضعف دارم و ازم راضی نیست🥴🥴🥴🥴🥴

[QUOTE=270074681]من با دوتا بچه و کلی کار خونه و مریض داری اینا،همین که آخر شب جون دارم مسواک بزنم خدارو شاکرم [/QUOTE]

دقیقا گاهی از شدت خستگی یادم میره مسواک بزنم چون اگه اب باز کنم بچم بیدار میشه😓