2733
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شد لطفا راهنمایی

963 بازدید | 29 پست
دیشب با شوهرم بحثم شد ما ۷ سال ازدواج کردیم تا حالا یاد ندارم روز مناسبت کادو گرفته باشم همیشه ۲روز قبل یا بعد کادو گرفتم طبق معمول روز زن حتی یه شاخه گل هم برام نخرید فقط تبریک گفت منم ناراحت شدم که چرا هیچوقت منو یادت نیس بهش گفتم اونم هی با بد دهنی جوابمو داد بنظرتون مقصر بودم?
منم امروز کادو گرفتم شوهرم سرش خیلی شلوغ بود تا امروز ولی خب همینکه داده و براش مهمه کافیه دیگه من نمیدونم چرا همه مناسبتا واسه ما ایرانیا میشه باعث شر! بیخود چرا خودتونو اذیت میکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظر من کادو گرفنتی که با یاد اوری زن باشه فایده نداره خودش باید بفهمه و بخره.به نظرم نباید چیزی میگفتی بعضی اقایون متاسفانه این مدلی هستن
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
کاش منم دو روز قبل یا بعدش میگرفتم ولی حتما کادو رو بههم میداد
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
ولی بازم خوبه که کلا واست کادو میخره.
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2740
آلیش جان یه چی بگم از جنس خودموون زن ها!! زن جماعت همیشه دنبال بهانه ست! چرا زود گرفتی چرا دیر! چرا نگرفتی! چرا کم خریدی ! چرا زیاد! همسرم کم یادش میمونه برام بخرره منم توی این ده سال همش غر زدم ولی دیگه امسال بی خیال شدم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....