2733
2734
احساس میکنم اصلا به من و شوهرم احترام نمیزارن یه وقتایی با حرفاشون و کاراشون زندگیمو میریزن بهم همیشه من رو تو همه موارد مقصر میدونن االانم شوهرم لج کرده میگه دیگه خونشون نمیام من و خواهرم تو یه ساختمونیم شوهرم گیر داده از اینجا پاشیم بریم مستاجری ... من به بچه ۱ سال و نیمه دارم برام اسباب کشی سخته ولی واقعا موندم چیکار کنم دارم دیوونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب جابجابشووقتی اینثدر اذیتتون میکنن
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا، چه میدانی تو از امروز، چه میدانم من از فردا، همین یک لحظه را دریاب که فردا، قصه اش فرداست...
2740
پنجشنبه ساعت ۹ شب از مسافرت برگشتم کلی کار داشتم مامانم گفت جمعه ظهر بیاین باغ خواهرم منم گفتم کار دارم نمیام .خلاصه صبح جمعه پاشدم ناهار گذاشتم ساعت ۱۲ بابام زنگ زد گفت حتما باید بیاین اگه نیاین ناراحت میشم کلی خط و نشون کشید .منم دیدم بابام اونجوری گفت شوهرمو راضی کردم که بریم . حاضر شدیم رفتیم ساعت ۲ و نیم رسیدیم دیدم همه ناهار خوردن دارن سفره جمع میکنن اینم بگم که ما هیچوقت زودتر از ۲ و نیم ناهار نمیخوریم وقتی میریم خونه مامانم اینا. منم کلی ناراحت شدم میخواستم برگردم خونه که بابام نذاشت... موندم ولی ناهار نخوردم حالا مامانم از دستم شاکیه بنظرتون من کار زشتی کردم? اینم بگم که غیر از خواهرام و برادرم داییم اینا و دختر عمومم بود
کار اونا زشت و بد بوده آدم وقتی مهمون دعوت می کنه باید صبر کنه تا بیاد .نه اینکه بخوره براش کنار بذاره.بی احترامیه ...
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....