2733
2734
حتما عزیزم .. کلاسامو تو خونه سمت ( اکباتانیم ) تک جلسه ای حالا با توافق تا حالا کلاسامو اینطور میذاشتم که یک دسر یه غذا یه پیش غذا .. که هر سه تا شو بتونن داشته باشن یعنی اینطوری راضی تر بودن ( طبق تجربه ) حالا بازم اگر گروهی باشه که فقط دسر یا فقط غذا و شیرینی باشن ... به حال من فرق نداره ..)
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥
چند تا پیش غذا هم میذارم سرعت اینترنتم پایینه و کند پیش میره ..
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره عزیزم معمولا کلاسا تک جلسه ای سه تا کار نهایت 4 تا کار جم میکنن ... قیمت کلاسام هم از مختلفه .. میتونیم اگه تعداد بالا بره هزینه شو کمتر میکنم هز ینه کلاسای تکی م از 70 تومن شروع میشه
2740
2706