2733
2734

اگه شکایت کردین میشه بگین حق بیمه را چجوری حساب میکنند ؟

اصلا به نتیجه میرسم اگه برم دنبالش؟

تو بیا و بمان ... 💜

خیلی پروسه طولانیه و بیش از یکسال طول میکشه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2731
قرارداد ندارم . آره حق بیمه برام پرداخت نکرده

شما شکایت کردین؟ زمانش مهم  نیست میخوام بدونم اداره کار طرف کارگر را میگیره یا کارفرما؟اگه نتیجه داره میرم دنبالش

تو بیا و بمان ... 💜
قرارداد ندارید باید اول اثبات کنند اونجا کار می کردید . حقوق رو بحسابتون می‌ریخت یا نقدی؟ 

حقوق را میریخته به حسابم . با پرینت حساب میشه ثابت کرد که اونجا کار میکردم؟

تو بیا و بمان ... 💜
این کمک کننده است کسی از همکاراتون هم شاهد بیارید دیگه محکومه

همکار که هم دوره من باشه ندارم دائم عوض میشدن. ببخشید شما میددنید چجوری محاسبه میشه حق بیمه؟

برای جریمه یک سالی که پرداخت نکرده نرخ امروز را در نظر میگیرن یا نرخ سال قبل ؟

تو بیا و بمان ... 💜
جریمه رو که باید یه دولت بده. از هیچکس شماره ای ندارید؟چون ممکنه ادعا کنه پاره وقت براش کار می کردید ...

شماره دارم فکر میکنم بیان شهادت بدن چون حق بیمه اونا هم پرداخت نشده و با کارفرما مشکل دارن

تو بیا و بمان ... 💜