2733
2739
عنوان

مینی واشر بگیرم یا نه؟

337 بازدید | 20 پست
سلام مامانای گل. اونایی که تجربه دارید بیاید بگید مینی واشر به کار میاد واسه لباسای نی نی یا نه؟ واینکه اگه به دردبخوره باید مثل ماشین وصل بشه به راه آب یا نه؟
یه سوال دیگه سرویس خواب باب اسفنجی کسی گرفته؟ راضی بوده؟
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتما بهر خیلی لازمه من الکترا دارم که محفظه مرز گیر هم داره که تمام پرز لباسای نی نیرو هم میگیره عالیه یه بار که با پودر شست ابشو تخلیه می کنم دفعه بعد هم با اب خالی میریزم ابکشی میشه خیلی عالیه 18 ماهه که ازش استفاده می کنم
یا دیدن دوست یا هوایش
وای مرسی دوست جونیا . پاکشوما که من هیچ جا ندیدم انگار کلا دیگه نیست مامی سالار شما کی گرفتی واینکه اتوماتیکه یعنی نیازی به خود فرد نیست کلا؟ وخشکم میکنه؟
مامان مهربونیا و مرییی جان مال شما تخلیشو چطور انجام میدادید یعنی شیرتخلیه میخواد یا نه؟
2738
دوستان ماشینم بوشه 7 کیلویی هست به نظرتون از همون استفاده کنم یا مینی واشر بگیرم خیلی مرددم میترسم 400 پول الکی بدم و بعد استفاده نکنم آخه خونمون هم کوچیکه و باید بزارم حمام. لباسای نینی که عمرا 7 کیلو رو پرکنه .اگه چند تیکه بندازم و بشورم تو یه ربع شورش به نظرتون ماشینم خراب میشه؟خیلی ازش راضیم و با وسواس زیاد برا جهازم بوش گرفتم دوست ندارم خراب بشه.
2706