2733
2734
عنوان

دختر ۵ساله

610 بازدید | 38 پست

رفتار دختربچه ۵ساله شما چطوریه؟با شما وپدرش 

چقدر مهربونی یا لجاجت داره حرف گوش کردنش چطوره؟

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

دختر من ۶ سالش. بعضی وقتا گوش میده بعضی وقتا نه. زیاد گیر نمیدم

با من از سم حرف نزنید! ۱۲ سالم بود بابام برام گوشی خرید. بعد چند روز یه مزاحم زنگ زد گفت میشه آشنا شیم؟🌝 هول شدم گفتم شب زنگ بزن😐تا شب از استرس حالت تهوع داشتم😂😂😂😂وقتی زنگ زد سریع گوشیو برداشتم گفتم خجالت بکش مردک. مزاحم نشو! دیگه حق نداری به من زنگ بزنی🥲🤧🤧🤧🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۴ونیم بچم خرابکار درجه یک لجبازی کم و بیش  بریز بپاش افتضاح عاشق خرید کردن

بخدا دائم در حال خرید یکبار نخری 

ولی توقع پا برجا 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2731

دخترم اصلا به حرف گوش نميده هركارى دلش بخواد انجام ميده مثلا همين امروز گف برم خونه خاله ام گفتم نرو گوش نكرد رفت😐خيلى يكدنده است

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
دختر من ۶ سالش. بعضی وقتا گوش میده بعضی وقتا نه. زیاد گیر نمیدم

منم گیر نمیدم 

پیش دبستانی تعطیل حوصلش سرمیاد 

هرچقدر مهربونی کنم 

آخرش یوقتا باهام وارد بحث میشه 

خیلی آروم مهربون 

فقط یوقتا بی دلیل با من تندی میکنه 

منم میدونم توقعش از من بالا

دخترم اصلا به حرف گوش نميده هركارى دلش بخواد انجام ميده مثلا همين امروز گف برم خونه خاله ام گفتم نرو ...

باز خداروشکر 

خاله داره 

خخخ 

نباید مانع بشی بخدا بچه الان فرق دارن بدتر میکنن

همه بچه های الان اینجورین چون یا تنهان یا هم بازی ندارن مثل ما ک نیستن

آفرین بزرگترین اشتباه فرزند تک یا نیار یا تک نذار

من الان عقلم میگ نخوام 

ولی 

خیلی منطقی هست کلا و عاشق خرید هست الان خودش پول هاش رو جمع می‌کنه واسه چیزی که لازم داره 

رابطه با باباش عالیه ولی همیشه یه سری حریم ها رو رعایت می‌کنه همه مسائلش رو برای من میگه ولی واسه باباش نه 

حرف هم گاهی گوش میده گاهی هم با دلیل سعی می‌کنه منو قانع کنه 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
خیلی منطقی هست کلا و عاشق خرید هست الان خودش پول هاش رو جمع می‌کنه واسه چیزی که لازم داره  راب ...

پرخاش نمیکنه؟

چون دخترم همجا معروف به آرومی 

یوقتا فقط بمن پرخاش میکنه 

مثلا از ده تا ۴بهش خوش گذشت افتاد رو صورتم موقع شوخی درد اومد تذکر دادم پرخاش و بدرفتاری با من شروع کرد 

پسر من چهار سال و نیمس تو فامیل معروف به قلدری از کسی حساب نمی بره ،خرابکاری کنه هم باز طلبکاره ،من و باباش تهدید می کنه پسرتون نمی شم 

اما وقتی بخواد چنان زبون می ریزه و مهربون میشه که نگو

دخترم ۵ ساله نیست 

اما توی اون سن هم خیلی مهربون بود ، رابطش با پدرش خیلی خوبه 

فوق العاده دلسوزه 

لجبازی نداشت اصلا از موقعی که مدرسه میره یه ذره لج بازی میکنه گاهی ، اما خب من بهش پروبال نمیدم بخواد عادت کنه ...

یه سری قانون هاداریم توی خونه و حتما باید رعایت باشه 

کلا از الان قانون مداری رو بهش آموزش بده خیلی توی لجبازی و رفتارش تاثیر داره ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
منم گیر نمیدم  پیش دبستانی تعطیل حوصلش سرمیاد  هرچقدر مهربونی کنم  آخرش یوقتا باها ...

حق داره. یا خودت سرگرمش کن یا همبازی براش پیدا کن. تابستون میخوای چکار کنی

با من از سم حرف نزنید! ۱۲ سالم بود بابام برام گوشی خرید. بعد چند روز یه مزاحم زنگ زد گفت میشه آشنا شیم؟🌝 هول شدم گفتم شب زنگ بزن😐تا شب از استرس حالت تهوع داشتم😂😂😂😂وقتی زنگ زد سریع گوشیو برداشتم گفتم خجالت بکش مردک. مزاحم نشو! دیگه حق نداری به من زنگ بزنی🥲🤧🤧🤧🤧
آفرین بزرگترین اشتباه فرزند تک یا نیار یا تک نذار من الان عقلم میگ نخوام  ولی

چه ربطی داره عزیزم

بزرگترین اشتباه اینه که توانایی مالی و روانی فرزند پروری نداشته باشی ولی بازم بچه بیاری

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر    
2706