2733
2734

دیروز صبحش آزمون رانندگی داشتم از استرس شبش اصلا نتونستم بخوابم تا صب سرگیجه داشتم نمیدونم از استرس بود یاچی بار دومم بود بار اول که مردود شدم سرهنگ یه جلسه تمرین با مربی نوشت برام منم رفتم آموزشگاه بهترین مربی رو انتخاب کردم و قرار شد صبح پنجشنبه برم برا تمرین

اسم مربیم آقای فرجی بود خداخیرش بده تو یه جلسه انقد بامن کار کرد شدم یه راننده ماهر اعتماد بنفس فول پارک دوبل دور دوفرمون همه چی رو بدون نقص میزدم

رفتم امتحان ولی قبلش مربیم اومد یه چن تا تمرین کردیم و گف قبولی برو امتحان منم با اعتماد بنفس کااامل رفتم 

یه سرهنگ باحال ازم امتحان گرفت اااانقد باهام شوخی کرد منو خندوند که کاملا استرسم ازبین رفت ویه پارک دوبل دور یه فرمون و دنده عقب عالی رفتم 

سرهنگه گف برو حلو پرایده پارک کن بعدش گف اینجا جای پارک بود نگه داشتی؟؟  انگار خیلی دلت میخواد مردودت کنم😥😥😥😥گفتم نه توروخداااا

گفت شوخی کردم رانندگیت عالیه برو راننده خوبی میشی😍😍😍

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

و دومین خبر خوب اینکه 

پسر ۴سالمو دیروز بردیمش پیش دکتر چشم پزشکش 

نمره چشم راستش ۴ونیم بود 

دکترش معاینه کرد گف نمره ش اومده پایین شده ۲😍😍😍😍😍😍😍😍

انقد خوشحال شدم که حد و اندازه نداشت 😍😍

دیروز از خوشحالی و ذوق بسیار یادم نبود تاپیک بزنم 

این تاپیکم بمونه یادگاری برای بعدها ببینم و بازم ذوق کنم😍

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
اخی چون گواهی‌نامه گرفتی بهترین روزت بود؟ خدا رو شکر اشالله با لهترین ماشینا رانندگی کنی

دومیشم گفتم عزیزم 

مرسی ازت

2706