2410
2553
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616557 بازدید | 44718 پست
الهامیجون این لیست واسه قبل پانکچرهست؟؟شما کدوم مرکز میرید

بله عزیزم برای قبل از پانکچر هست من ایران نیستم گلم

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم استراحت مطلقو دوس ندارم اما من میکرو بودم گفتن جنین سه روز تو رحمت شناوره اگه رعایت نکنی دفع میش ...

مامان آیناز عزیز تبریک میگم انشاا که خدا حفظش کنه ،صحیح سالم بغلش کنی،عزیزم منم شوهرم مشکل شکیت اسپرم داره،عزیزم لطفا میگی به شوهرتون چه داروهایی دادن و سیکل خودت هم با ال دی شروع شد؟،دکترت تو مرکر مشتاق کی بود؟

2720
ادرسشم ميدان وليعصر خيابان كريم خان خيابان استاد نجات الهي نبش كوچه ٤

ممنون خانمی

خدایا به بزرگیت و مهربونیت قسم. به همه ی بانوووهای سرزمینت که در انتظار مادر شدن هستن،طعم شیرین مادری را بچشان.آمین
نانا جون عزیزم خوبی من یه کم تخمدانم درد میکنه یهو درد میگیرن چیکار کنم؟ یعنی تا پریود بشم خوب میشم؟ ...

سلام عزیزم، نه هیچی نخوراینقدردردطبیعیه بلاخره بدن کلی هورمون خورده ودستکاری شده،صبرکن خودت بزودی پری میشی

خدایاازت ممنونم بابت معجزه ی زیبایی که دروجودم قراردادی، الهی قسمت تک تک دوستان منتظرم بشه
2714
نه عزیزم اون آزمایشو ندادم بار اولمه و فردا روز سوم پانکچر

ایشالا فردادوتانی نی سالم وتپلوبیاری ونه ماه محکم بهت بچسبن،شب قبل ازانتقال اگه نزدیکی با ک ا ن د و م داشته باشه که خدایی نکرده عفونت نگیری خیلی خوبه،منم داشتم کلا محیط وبرای انتقال راحتترمیکنه

خدایاازت ممنونم بابت معجزه ی زیبایی که دروجودم قراردادی، الهی قسمت تک تک دوستان منتظرم بشه
خانم ها واسه چه کسانی سیکل ای وی اف رو با ال دی شروع میکنن؟من پلی کیستیک نیستم مشکل از همسرمه ولی به ...

اره من باال دی شروع شدمنم مشکل ازهمسرم بوددیگه خودشون تصمیم میگیرن براساس شرایط بدن ورحم

واسع بعد انتقالت هم خوب استراحت كن كار سنگين نكن هرچند من شنيدم كسي بوده ك بعد انتقال زلزله ميشه تو ...

وقتی منم انتقال دادم روزسوم بودیاچهارم چندتازلزله خیلی بداومدمشهد ساعتای سه صبح،من ازترس جیغ میزدم ومیخاستم پاشم مامانم دستمومحکم چسبیده بودکه نتونم تکون بخورم هی میگفت بچه هارومواظب باش الان تموم میشه نمیخادبلندبشی،تواون لحظه ازترس دادمیزدم بچه میخام چیکارمامان تروخدادستموول کن،خلاصه ول نکرددستموزلزله تموم شد به مامانم میگم اگه میرفتم بیرون بیشترامکان داشت بچه بمونه بااون استرس تاپای مرگ رفتم، همونشب کلا توذهنم گفتم بااین ترس الان پری میشم بچه کجابود،اماخداخاست وشد،هنوزکه به مامانم یاداوری میکنم جفتمون کلی ازقیافه هامون وعکس العمل هامون میخندیم خداییش خیلی وحشتناک بودزلزله اش

سلام خانما من دوشنبه برای بار چهارم انتقال دارم  شما در مورد نزدیکی قبل از انتقال چیزی شنیدین ...

بايد بببيني نظر دكتر و مركزي كه ميري چيه ، تو دستوري كه من داشتم نزديكي بعد از پانكچر ممنوع بود حتي قبل از انتقال 

بيا ديگه من منتظرم هااااا 🐣😍🐥
وقتی منم انتقال دادم روزسوم بودیاچهارم چندتازلزله خیلی بداومدمشهد ساعتای سه صبح،من ازترس جیغ میزدم و ...

سلام ب همه دوستان گلم

خداروشكر عزيزم

دقيقا منم همين مي گم فقط خدا بايد بخواد 

انشاللع ك براي منم خواسته

من باز صبح لك قهوه اي خيلي خيلي كم رنگ ديدم

بعدشم با دستمال پاك كردم ترشح واژنم (موقعي ك تخمك گذاري داري اون شكلي)نازك قهوه اي بود امپول زدم

يبس هم شدم خوب شكمم  كار نمي كنه 

وقتی منم انتقال دادم روزسوم بودیاچهارم چندتازلزله خیلی بداومدمشهد ساعتای سه صبح،من ازترس جیغ میزدم و ...

چه مامان باحالی

خدا حفظش کنه برات

الان دوقلو داری یا ی قلو  ؟

خدایا به بزرگیت و مهربونیت قسم. به همه ی بانوووهای سرزمینت که در انتظار مادر شدن هستن،طعم شیرین مادری را بچشان.آمین
2706