2737
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616650 بازدید | 44718 پست
مامان سبحان جون درست دیدم  شما حامله شدی ؟

الهه جون عزيزم نه خانمي من يكبار اول آبان انتقال دادم كه باردار شدم ولي توي ٩ هفته متاسفانه سقط شد ، حالا دوباره ميخوام انتقال جنين فريز بدم حالا يا اين ماه يا بعد از ماه رمضان ، بايد ببينم شرايطم چطور ميشه توكل به خدا .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهه جون عزيزم نه خانمي من يكبار اول آبان انتقال دادم كه باردار شدم ولي توي ٩ هفته متاسفانه سقط شد ، حالا دوباره ميخوام انتقال جنين فريز بدم حالا يا اين ماه يا بعد از ماه رمضان ، بايد ببينم شرايطم چطور ميشه توكل به خدا .

به به، پس انشاله بعد رمضان هم مامان داریم...امسال خیلی سال خوبیه، انشاله شماهم حتما مثبت میشی.

کاش بنده خدا و یاس هم بیان از خودشون خبر بدن...

انشاالله به موقع و به سلامتي دنيا بيان و بياي خاطرات زايمان و برامون تعريف كني ،منم هفته پيش سركلاژ كردم والآن استراحت مطلقم خيلي سخته ولي چاره چيه

عززیییزم... ولی درمقابل خیالت راحت شد دیگه. اما حواست باشه ها، نگی چون سرکلاژ کردم ناپرهیزی کنی، همچنان بیشتر از ی قلویی باید مراقب باشی تا آخر بارداریت...اصلاکارسنگین نکن. انشاله سرپا ک شدی ماه ۶ و ۷ یکم آسون تر میشه ولی گول نخوری شرو کنی ب کار و خریداااا.... همچنان استراحت کن...من این دوماه آشپزی کردم اما همه وسایل موردنیاز رو چیده بودم رو کابینتا و میز ک اصلا دولاراست نشم...

2728
بچه ها واسه روز پانكچر و انتقال شما آزمايشي چيزي دادين ؟؟؟

ما فقط پول دادیم😆

خب یسری آزمایشات ک قبل شرو سیکل دادیم... دیگه همون بود. آز اختصاصی واس انتقال من نداشتم. البته روز پانکچر قبل اتاق عمل تو بخش بستریم کردن اومدن ازم خون گرفتن گفتن یچیزت تو آز ها نبود برا اون میخایم. منم نپرسیدم. بعد بردنم اتاق عمل

سلام صبح بخیر

نانا جون دکتر قبلی خادم بود ولی من رضوی بودم فک کنم جنین شناس رضوی خوب نیست. 10 تخمک همه جنین شد البته بلاست نبود گرید a.b.c 

کلینیک ارمغان؟دکتر نصیری یا اسکوییان؟

ادعونی استجب لکم

دوستاني كه باردار شدن شما هم  كمردردهاي پريودي داشتين؟ من كمر درد هاي پريودي دارم ميره و مياد🙃

عاقبت در یک شب از شب های دور کودک من پا به دنیا می نهد آن زمان بر من خدای مهربان نام شورانگیز مادر می نهد.
2738
عززیییزم... ولی درمقابل خیالت راحت شد دیگه. اما حواست باشه ها، نگی چون سرکلاژ کردم ناپرهیزی کنی، همچنان بیشتر از ی قلویی باید مراقب باشی تا آخر بارداریت...اصلاکارسنگین نکن. انشاله سرپا ک شدی ماه ۶ و ۷ یکم آسون تر میشه ولی گول نخوری شرو کنی ب کار و خریداااا.... همچنان استراحت کن...من این دوماه آشپزی کردم اما همه وسایل موردنیاز رو چیده بودم رو کابینتا و میز ک اصلا دولاراست نشم...

من كه كلا بي خيال خريد شدم ،ماه ٦و٧يعني سر پا ميشم فكر ميكردم بدتر بايد بخوابم چون سنگين شدم 

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
من كه كلا بي خيال خريد شدم ،ماه ٦و٧يعني سر پا ميشم فكر ميكردم بدتر بايد بخوابم چون سنگين شدم

ن عزیزم.انشاله سرپا میشی. البته بازم با دکترت مشورت کن. میگم ک من این دوماه کارای خونه رو تاحدودی وخیلی بااحتیاط خودم انجام میدادم. دکترم گفت ک فقط دوتا ی رب میتونم پیاده روی داشته باشم اونم تو خونه، ن بیرون.منم دوتا ی رب رو گذاشتم حین انجام کارا. موقع طبخ غذا هم تاجایی ک تونستم مینشستم.

اگه یکم زیاده روی میکردم هم ببخشیدترشحاتم بیشترمیشد هم کمردردمیگرفتم.

اما ب محض ورود ب ماه ۸ سنگینی ک میگی حس میکنم  ب هن هن افتادم.بااینکه وزنم هنوز کمه.

کمردردام بیشترشده.فشار رو رو ستون فقراتم حس میکنم.و رو واژنم! براهمین استراحت بیشترمیشه...

سلام باز من اومدم بااسترس جدید.... ميگم من سقط داشتم قلب تشکیل نشد طبیعی باردار شده بودم. آیا احتمال ذاره الان که با انتقال باردار شدم باز زبونم لال اون طور شه؟ بعد من روز 12 انتقال بتا سیصد بود امروز روز 14 بتا ست به نظرتون بازم برم آزمایش بدم یا احتیاج نیست. آخه دکترم گفت خوبه دیگ نرو ولی ميخوای بری برو بده.... حالا چکار کنم... به نظرتون احتیاج نبست دیگ؟ 

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
سلام باز من اومدم بااسترس جدید.... ميگم من سقط داشتم قلب تشکیل نشد طبیعی باردار شده بودم. آیا احتمال ذاره الان که با انتقال باردار شدم باز زبونم لال اون طور شه؟ بعد من روز 12 انتقال بتا سیصد بود امروز روز 14 بتا ست به نظرتون بازم برم آزمایش بدم یا احتیاج نیست. آخه دکترم گفت خوبه دیگ نرو ولی ميخوای بری برو بده.... حالا چکار کنم... به نظرتون احتیاج نبست دیگ؟

سها جون دوست منم دقیقا بارداری اولشو که طبیعی بود هفته ۸تشکیل نشدن قلب از دست داد دومی رو که باردار شد نگران بود دکتر گفته بود اصلا بهم ربط ندارن قرار نیس یه اتفاق دوباره بیفته قبول نکرد دوستم تو کتش نمیرفت اونقدر استرس داشت همش خواب سقط میدید که لکه دید و رفت دکترش گفته بود با استرست دستی دستی داری میکشی بچه رو که خیلی ترسشو کم کرد و پسرش موند نگران نباش گلم اون که خودش خلقش کرده خودشم مواظبشه گر نگهدار من اوست که میدانم اوست شیشه را .......

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤

2706