2410
2553
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616557 بازدید | 44718 پست

ساغر جان من مریض دکتر عارفی هستم تو مطب، من نرفتم اقصی ولی شنیدم خیلی خوبن ایشون هم ، مطب عارفی هم همش پره از حامله ها خیلی بی نهایت هم سرشون شلوغه .. من بهشون اطمینان دارم با اولین ای وی ف پیششون باردار شدم حیف که نی نی نموند و سقط شد

مي دونم كه مياي، دلم ميگه تور راهي...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناز خانم جنین دیده شد خب خیلی خوبه ، قلب هم برا همه یکسان نیست برای یکی 6 هفته برای یکی ده هفته 

من متاسفانه ساک خالی بود و جنین تا نه هفته هم دیده نشد سقط کردم

2720

لی لی جان خوبی عزیزم مرسی که حالمو پرسیدی. والا فعلا درگیرم ویزیت دوم رفتم ابن سینا میگفت تیروییدم به هم ریخته باید نرمال بشه بعد برم . من نرمال بوده همش حالا شانس این سری اینجور شده که کارام عقب بیوفته .هر چی خواست خداست همون میشه

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

افسون جون ممنون از راهنماییت . راستش من پیشه دکتر عارفی هم رفتم و یکبار تو بیمارستان عرفان باهاشون ویزیت شدم و یه سری ازمایشاته بلند بالا برام نوشت . شما مشکلت چی بود که ای وی اف کردی ؟؟

سلام . آتی جون شما مشکلت چیه که رفتی ابن سینا ... اولین بارتونه یا قبلا مرکز یا مزشکه دیگه ای هم مراجعه کردید ؟؟من با اینکه خودم مشکلی ندارم و کمی اسپرم همسرم ضعیفه با دوبار از ابن سینا با چشم گریون اومدم بیرون .ابن سینا بهم گفتن شانسه حاملگی شما یک در هزاره ولی دکتر افلاطونیان و دکتر عادفی و دکتر اقصی گفتن تشخیص ابن سینا اشتباه بوده و شما طبیعی هم میتونید باردار بشید . 

مرسی بهار جون منم بد نیستم شما چطوری 

راستش من همسرم مورفولوزی انرمالش خیلی زیاده نرمالش 3 درصده خودمم پری هام داغون و تنبلی شدید دارم

2714

سلام بچه ها من پریود شدم وشنبه میرم دکتر که وارد سیکل شم برام دعا کنید 

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .

من خودم تنبلی تخمدان دارم . شوهرم سالم بود مشکلی نداشته بعد یه سال دوباره ازمایش داده الان 3 درصد نرمال داره. من یه بارداری خارج از رحم داشتم و یه لوله رو ازدست دادم . به خواسته خودم می

من خودم تنبلی تخمدان دارم . شوهرم سالم بود مشکلی نداشته بعد یه سال دوباره ازمایش داده الان 3 درصد نرمال داره. من یه بارداری خارج از رحم داشتم و یه لوله رو ازدست دادم . به خواسته خودم می

2706