2752
2734

من خودم بزرگترین اشتباهم ازدواجم بوده .....البته با کسی که حرف همو نمی‌فهمیدیم ...از اول هم میدونستم که تفاهم نداریم ولی فکر کردم درست میشه ....اما نشد  که نشد و بعد از گذشت چند سال حس میکنم دارم کم کم نابود میشم و هیچ راهی هم ندارم فقط تحمل تحمل و تحمل ...به خاطر بچه هام ....

اعتماد به آدم‌های سمی 

یک عدد ملی گرا :) خدا گر ببندد ز حکمت دری، ز رحمت گشاید در دیگری☝🏻من اینجام تا حالت رو خوب کنم و بهت انرژی مثبت بدم🤗 معنی کاربری که گذاشتم اسم همسر کوروش کبیر هست✨من از نسل کاساندان شهبانوی ۲۸ کشور آسیایی مشاور و همسر کوروش کبیر ، از نسل آرتمیس نخستین و تنها زن دریا سالار جهان ، از نسل گردیه بانوی دلاور و جنگجوی ایرانم💚🤍❤️خدایا ؛ برایم بخواه که برسد ، بیاید ، درست شود ، خوب شود ، خوب خوب ، هر آنچه خواهی💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زندگی کنار مادرشوهرم واقعا متاسفم برای خودم

واااای منم الان ک تو گفتی یادم اومد 😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

همکار مردمو زدم تو شرکت و دوربین ها فیلمم رو گرفتن و برام جلسه کمیته انضباطی تشکیل دادن و خیلی خجالت کشیدم . تو اون جلسه همه بودن مدیران منم دوازده ساله سابقه دارم . و سرپرست هستم ‌ برام خیلی خجالت آور بود . ولی همکارم تو اون جلسه گفت شکایتی نداره و درک کرده ک من عصبانی بودم ‌ . خیلی زشت شد .

در سکوت به تلاشت ادامه بده . بگذار موفقیت هایت به جای تو حرف بزنند...
همکار مردمو زدم تو شرکت و دوربین ها فیلمم رو گرفتن و برام جلسه کمیته انضباطی تشکیل دادن و خیلی خجالت ...

وااای ب خاطر چی اخه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

وارد شدن به فضای مجازی تو سن خیلی کم و اثراتش افسردگی اینکه سنم کم بود عقلم نمیکشید پدر و مادرم فهمیدن با پسر چت میکنم هنوز بی اعتمادن مقداری و این که وابستگی بیش از حدش هنوز همراهمه

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار