2733
2734
سلام بچه ها خوبید؟ یه سوال ازتون داشتم من نزدیک به یکساله اقدام کردم و هنوز باردار نشدم اما 2ماهه که پریودم عقب می افته و من اصلا سابق بی نظمی در پریود نداشتم؟ممکنه آمادگی برای بارداری باشه ؟به دکترم گفتم اصلا به این موضوع اعتقادی نداشت و 5 آبان برام لاپاراسکوپی نوشته اما میخوام عقب بندازم شاید واقعا بدنم داره آماده میشه خواهش میکنم منو راهنمایی کنید درضمن نه خودم و نه شوشو هیچ مشکلی نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هم که 9 ماهه اقدام کردم الان 3 ماهه که با درد پریود می شم و سرم گیج می ره یعنی سخت پریود می شم و نسبت به قبل خونریزی ام کم شده که دکترم گفت بدنت داره آماده می شه ولی تاخیر در پریود رو نمی دونم
2740
در حال اقدام باشی و پریود تاخیر مافته یعنی رحم داره آماده میشه و ماه بعدش صد در صد باردار میشی من ای ...

من هم درحال اقدامم هم ماه قبل با 5 روز تاخیر پریود شدم یعنی این ماه صد در صد حامله میشم؟ نشم میام خرتو میگیرما خخخخخخ

خدا کنه اینطوری باشه یلدا جون همه میگن اما دکتر من اینو قبول نداشت

عزیزم شما باردار شدید؟
و این عقب انداختن پریودتون دلیلش آماده شدن رحم بود؟
چون من قبل اقدام پریودام منظم بود و ۵ ماه اقدام نا موفق داشتم
اما اقدام چهارم و پنجمم که این ماه میشه عقب انداختم، ماه قبل ۳ روز این ماه ۷ روز
سونوگرافی و آزمایش هورمونمم خوب بود، میخوام بدونم ممکنه منم دارم به بارداری نزدیک میشم؟