2737
2734
عنوان

مامانا میشه بگین شکم از چند ماهگی شروع به بزرگ شدن می کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 149422 بازدید | 66 پست

من از دو ماهگی بزرگ شد،سه ماهم بود همه می فهمیدن باردارم،۴ ماهم تموم شد همه فک می کردن ماه ۷-۸ هستم.الان ۴.۵ ماهم هست.۹ کیلو وزنم زیاد شده.قبلا متوسط رو به لاغر بودم.الانم زیاد ظاهرم چاقتر نشون نمی ده،ولی شکمم خیلی بزرگه.بچه تا هفته ۱۶ گفتن احتمالا دختره.قطعیش هفته دیگه مشخص می شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بیشتر صبحا.از گوشتو مرغ حالم بد میشه.مامانم میگه ازین بدترم میشم.خواهرم تا ماه 7 همش تو بیمارستا ...

چای زنجبیل بخوربرای تهوع بارداری خیلی خوبه منم حالم بدمیشدمخصوصاصبحها بازنجبیل دوهفته بیشتر طول نکشیدوزودتموم شدمنم ازمرغ بدم میومدولی الان بهترم

2731
سلام دوستان من تو هفته ۱۲ رفتم سونو غربالگری دکتر گفت احتمالا دختره چند درصد امکان درست بودنش هست؟دک ...

منم این هفته چهارماهگی تموم میکنم توغربالگری اول بهم گفتن پسره احتمالش ۷۰٪دوهفته دیگه آنومالی دارم اون موقع قطعی معلوم میشه

سلام خانومای گل. من امروز وارد این سایت شدم. دوستای گلم منم دقیقا 4 ماهه پریود نشدم. الان 28 روزه آم ...

سلام دوست عزیز شما اون روزی که این مطلب رو نوشتید باردار بودید مثبت شد؟چون من الان سه ماهه پریود نشدم