موضوع بحث

مامانا میشه بگین شکم از چند ماهگی شروع به بزرگ شدن می کنه؟

موضوع بحث: مامانا میشه بگین شکم از چند ماهگی شروع به بزرگ شدن می کنه؟
مامانا میشه بگین شکم از چند ماهگی شروع به بزرگ شدن می کنه؟ لطفا هر که تجربه داره بگه.....
به ظاهر زنده و صدبار مردیم/ به زندان دل درون خاک بردیم //همه مصلوب تقدیر زمانیم/ گرفتار سراب روزگاریم//
شکم من که از سه ماهگی شروع به بزرگ شدن کرد و همه میفهمیدن که باردارم ، قبلا اصلا شکم نداشتم الان که آخر شش ماهم به نظر خودم که خیلی بزرگه
بیتا جان نین نی دختر بود یا پسر؟
به ظاهر زنده و صدبار مردیم/ به زندان دل درون خاک بردیم //همه مصلوب تقدیر زمانیم/ گرفتار سراب روزگاریم//
آیا این درسته که می گن اگه نی نی دختر باشه خیلی زود شکم بزرگ می شه و خودشو نشون می ده؟؟؟؟؟
نمیدونم ، ولی بیشتر اطرافیانم بهم میگفتن پسره هنوز هم میگن ولی نی نی ام دختره عسله
از کی فهمیدی دختره؟بیشتر به چی علاقه داری ؟ترش یا شیرینی؟
من یک هفته دیگه سه ماهم تموم میشه ولی هنوز شکم ندارم خیلی هم لاغر شدم حدود 5 کیلو کم کردم
از آخرای 4 ماهگی ، رفتم سونو گفت دختره
اوایل بارداریم خیلی چیزهای ترش و شور دوست داشتم ولی الان همه چی دوست دارم هم شیرینی هم ترشی
بستگی داره! من از 4 ماهگی شکمم بزرگ شد.بچه ام هم پسره.
فکر میکنم نی نی شما پسر باشه
شما هم قفسه سینه تون درد می که و سوزش داره؟چه کار می کنید که خوب بشید؟
حتما ویار شدید داری که وزن کم کردی. ولی نگران نباش.هنوز اولشه! بعدا حسابی وزن اضافه میکنی.من از 5 ماهگی شروع کردم به وزن اضافه کردن.
یعنی تو ماه 4 برم سونو جنسیت معلوم میشه؟
من سینه هام تا 5 ماهگی خیلی درد داشت حتی وقتی میرفتم حموم آب بهش میخورد میخواستم گریه کنم ، بعدا بهتر شد الان دیگه دردش خیلی کمتره
ولی کاملا طبیعیه
راستی دکتر گفت نی نیم دختره... شاید واسه اینه که از سه ماهگی شکمم قلمبه شده... البته خیلی کم... چون قبلش شکم نداشتم الان معلومه...
توی 15 هفته مشخص میشه ، من توی هفته 16 رفتم
یعنی تو سه ماهگی شکم شما کاملا مشخصه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام مرمری جو من از خواهر خودم دیدم که از 3 ماهگی شکمش داشت بزرگ میشد چون شکمش دیگه تخت نبود.یه شکم کوچولو داشت تو ماه 3
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
ارسال پاسخ و نظر شما