2737
2734
یه چیزی مثل بانوی قصه یا زیتون اگه خونده باشید در مورد دختران قوی که با زندگی در حال مبارزه هستند دخترای موفق
یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
عزیزم بگذارآمین دعایت باشم بغض تراته ام‌مشو شاه شطرنج طلا های این شهر ارزانند
زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم رمان خوانم شدید از نوجونی رمان میخوندم ولی رمانای حدید فوقالعده بد و س ک س ی شدن .اصلا هرچی میگذره بازتر و وقیحتر مینویسن کلا اسم اون قسمتم تو رمانا اورده میشه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
نمیدونم چرا هر چی رمان میخونم در مورد یه مرد سرد و پولدار و یه دختر شاد و شیطون و فقیره که کلی با هم کل کل میکنن و اخرش عاشق میشن و ازدواج میکنن
یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
اره تیلور واقعا همشونم همخونه همدیگه ان به اجبار ازدواج کردن از هم متنفرن ولی اخر سر عاشق هم میشن
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2738
کاش نویسننده ی بانوی قصه بیشتر مینوشت خیلی قلمش خوبه
کتابهای رمان نوشته ی جوجو مویز رو بخون همشون قشنگن عاشقانه های کلاسیک هم من جین ایر و ربکا و زنان کوچک رو دوس دارم ایرانی تو این موضوعی که میخوای نخوندم...ولی سمفونی مردگان عباس معروفی قشنگه و کتابهاب همنوایی شبانه ارکستر چوبها

دارم جهان را دور میریزم/من قوم و خویش شمس تبریزم.

رمان جذاب (زندگی مال تو ،تو زندگی کن)زندگی دو زن در دونسله که درعین روانی وسادگی ،پراز اتفاقات جذابه.زندگی دختری که با وجود زندگی پیچیده وسختیهای فراوان،یاد می گیرد چگونه از کینه ها وتلخی های گذشته،خود را رهاکند وبه جایی برسد که حق اوست.
نویسنده رمان(زندگی مال تو،تو زندگی کن)هستم.برای داشتن این کتاب جذاب به این آدرس حتما سربزنین. http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1619751
2706