2703
2553
عنوان

دعا و نماز برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 55735 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گرفتم! حاجتو بعد دو سال گرفتم! همون کاری که بهار خانم گفته بودن! 41 روز, روزی یه دونه تسبیح بسم الله الرحمن الرحیم!
بعد 2 سال شب و روز دعا, بلاخره با این کار حاجتم برآورده شد
اما شرایطی داره! اگه به خدا امید داشته باشید و باور داشته باشید که خدا حتی مرده رو می تونه زندکه کنه با این که امکان نداره, خدا هر حاجتی دارید رو اگه ازش بخواید و مطمئن باشید که خدا می ده, به خدای بزرگ قسم که می ده!!
یعنی این اتفاقی که برای من افتاد دو سال پیش, هیچ کس, هیچ کس! حتی یک نفر فکر نمی کرد درست شه! دقیقا مثل این بود که یه مرده رو از خدا بخوای زنده کنه! و من از خدا خواستم و توکل کردم بهش و از هیچ کس جز خودش کمک نخواستمو در سخت ترین شرایط امیدم رو از دست ندادم! به خدا دقیقا مثل این بود که مرده رو بخوای زنده کنی!!!
هیچ کس فکر نمی کرد این مشکل حل بشه! اگه خدا رو باور داشته باشید به بزرگی خودش قسم که به هرچی بخواید می رسید! به شرط این که لحظه ای ناامید نشید
انقدر تو زندگیم معجزه کرده خدا برام! انقدر خدا معجزه کرده برام که ایمان دارم اگه ازش بخوام می تونه مرده رو هم برام زنده کنه! خدا خیلی بزرگه فقط باید بهش اعتماد و ایمان و توکل داشته باشیم
انشالا همه حاجت بگیرید!
41 روز بسم الله الرحمن الرحیم یه تسبیح
2456
سلام
من خیلی ناامید هستم چون خیلی نذرها کردم ولی احساس می کنم خداجون من و دوست ندارم یه موقع هایی که تنها می شم گریه می کنم اما هیچ تو رو خدا کمک کنید من هم این دور تسبیح رو می خوام شروع کنم انشاءا... همه حاجت روا بشن من هم همینطور به امید و توکل به خدا
سلام دوستان عزیز من یک مشکلی واسم پیش اومده که بد جور گیر کردم نمیدونم چی کار کنم یه جور هایی نا امیدم چون چند بار مشکلهایی واسم پیش اومد و هر چی دعا کردم درست نشد حالا میترسم نمیدونم چی کار کنم
یه راهنماییم کنید کی اینجا از چه دعایی بیشتر حاجت گرفته
مامان های عزیز حس نا امیدی توانم رو گرفته زندگیم داره به نابودی میکشه راهنماییم کنید خواهشا من همه امیدم به خداست از همه بریدم جز خودش اما نمیدونم چه حس بدیه که دارم انگار میترسم
2714
سلام
دوستانی عزیز نظراتتون رو خوندم...
برای حل مشکلتون 40 روز بعد از نماز صبح زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام بخونید و بعد از تمام شدن زیارت دو رکعت نماز زیارت رو حتما بخونید و بعد از نماز دعای علقمه رو بخونید که انشاالله به برکت وجود امام حسین حاجت روا می شوید.
بنده رو هم حتما دعا کنید...
سلام به همه مامانهای عزیز ازتون خواهش می کنم برای منم دعا کنید عزیز ترین کس زندگیم که بهش تکیه کرده بودم گذاماهه بی دلیل گذاشته رفته ازتون خواهش می کتم دعا کنید برگرده اگه مامانهای عزیز و دوستان عزیز دعایی که حاجت منو بده رو بلد هستند بهم بگه چون یک ماهه شب و روز دارم دعا می کنم ولی نتیجه نگرفتم بدتر شده که بهتر نشده
با سلام، من به صورت اتفاقی این صفحه رو دیده بودم، این نذرو امتحان کردم و حاجتمو گرفتم. از دوستی که این مطلب رو نوشته بودن ممنونم.امیدوارم همه شادو سلامت باشید و به همه آرزوهاتون برسید.
با سلام، من به صورت اتفاقی این صفحه رو دیده بودم، این نذرو امتحان کردم و حاجتمو گرفتم. از دوستی که ا ...

عزیزم با کدوم نذر حاجتتون رو گرفتید؟

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!