2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسربزرگم 14 سالشه کلا دیرزبون بازگرد یکسال ونیمش بود تازه میگفت جی یعنی جی جی سه سالش شد تازه به زور متوجه میشدم چی میگه بعدا خوب شد صحبتاش و مشکلی نداشت دومیم الان حدود20 ماهشه میگه ماما با دد و ژی ولی نگران نیستم میدونم دیگه مدلشونه دیربه حرف بیان

قد167 وزن76وزن دلخواه 67
منم دوس دارم بدونم دخترم چهارسالسه یسری ملمه ها رو هنوز نمیتونه تلفظ کنه

من که پسرم متوجه نمیشدم بعضی وقتا چی میگه زنگ میزدم زنداداشم واسم ترجمه میکرد😄ماشالله الان تیزهوشان درس میخونه بلبل تو حرف زدن که مخمونو میخوره

قد167 وزن76وزن دلخواه 67
من که پسرم متوجه نمیشدم بعضی وقتا چی میگه زنگ میزدم زنداداشم واسم ترجمه میکرد😄ماشالله الان تیزهوشان ...

منم چون تو خانواده باباش بیشتر بچه ها دیر زبون باز کردن واینجوری بودن فعلا کاری نکردم