2737
2734
عنوان

دکتر آخوندی نسب جراح بینی

2807 بازدید | 17 پست

سلام دوستان خسته نباشید من دنبال جراح بینی میگردم که واقعا دکتر خوبی باشه درصد رضایتمندی هاش بالا باشه تو تهرانم میخوام. ممنون میشم تجربه تونو بگید. خودم با تحقیقاتی که کردم دکتر آخوندی نسب رو انتخاب کردم ولی دوست دارم تجربه بقیه رو هم بدونم 

چقدر میگیره؟دیشب از مطب نادریان پرسیدم،گفت ۵۰ به بالا.هزینه کلینیک هم ۱۰ تا ۱۲ میلیون.تازه نوبت هم معلوم نیست چقدر طول بکشه.از زمان مشاوره ۴ تا ۶ ماه

خدایا خودت پناه دلم باش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر هزینهه های جراحی بینی بالاس همه میترسن جراحی کنن

اما یکی مثل من که بینی اش تو آفسایده باید جراحی کنه

چون اون اعتماد به نفسه از پول مهم تره

من خودم به شخصه همین دکتر اخوندی نسب بگه صد میلیونم بده بینی تو خوشگل میکنم والا که میرم

2731

من تجربه جراحی بینی پیش دکتر محمدرضا آخوندی نسب رو دارم...بینی من پوست خیلی چرب و سفتی داشت و خیلی هم پهن بود و به صورت لاغر من اصلا نمیومد تصمیم جدیمو گرفتم که برم جراحی کنم واقعا بزرگی و پهنی بینیم خیلی اذیتم می کرد ...تا جایی که خجالت می کشیدم عکس بگیرم از خودم یا توی جمع

الان که یکسال و سه ماه از عملم می گذره از نتیجه عملم دارم لذت می برم و با اعتماد بنفس از خودم عکس می گیرم
واقعا جراحی خوبی رو دکتر آخوندی نسب برام انجام دادن

واسه جراحی بینی بایستی خیلی تحقیق کنی. من خودم پوستم کنده شد تا یه جراح بینی خوب پیدا کردم . اما به نظر من یه جراحی که صرفا واسه من خوب بوده شاید نتونه برای بقیه اونطور باشه. شما بایستی جراح مناسب خودتو پیداکنی. در مورد دکتر آخوندی نسب زیاد اطلاعات ندارم ولی میتونی بیشتر نمونه کاراشو ببینی و با بیماراش صحبت کنی و نتایجشون رو ببینی .

من خیلی تعریف دکتر آخوندی نسب رو شنیده بودم

تا اینکه خواهرم عمل بینی فانتزی پیش همین دکتر انجام داد

البته قبل اش خیلی تحقیق کرده بودیم و همه میگفتن کارش خیلی خوبه 

خیلی فرم بینیش تغییر کرد و خوشگل شد

راستش هر جا میرم ازش تعریف میکنم

شماره تماسشم دارم  

02122657984

2740
محمدرضا آخوندی نسب؟ تو اکسپلور نمونه عملاش دیدم به نظرم خوبه بینی ت چه فرمیه؟ جراحی بینی ...

من نمیدونم چجوری بگم نوک بینی که گوشتیه روی تیغه بینی هم یذره بگی نگی قوز داره یعنی استخونش باید صاف بشه ولی خب درکل میخوام عیوبش فقط برطرف بشه وحالت طبیعی دربیاد

من تجربه جراحی بینی پیش دکتر محمدرضا آخوندی نسب رو دارم...بینی من پوست خیلی چرب و سفتی داشت و خیلی ...

سلام عزیز شما عمل کردین راضی هستین؟؟منم بینیم گوشتیه اصلا اعتمادبنفس ندارم

2706