2752
2734
عنوان

بچه‌ها یه سوال در مورد اسید فولیک دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 10 بازدید | 60 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
نیکان جون فقط تو ایام پری تا میتونی خودت تقویت کن همچنین شوهرتو زمان تخمگذاریت پیدا کن از 12 دره تا 20دوره شب درمیون برو اقدام عزیزم الگه اضافه وزن داری سعی کن کمش کنی اگه پریودات نامنظمه برو دکتر منظمش کن
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
نه هانی جون وقتی تخمک در حال ازادشدنه در د داره اگه دیدی چند روز دیگه برطرف شد که خداروشکر از تخمگذاریته اگه ادامه داشت حتما برو دکتر بفرستتی سونوگرافی
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
اره اگه صبرکنی بهتره اگه خیلی زیاد درد داری میخوای برو چون سونو که ضرر نداره عزیزم
مهسانه اینجایی
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!
خانوما واسه حاجت روایی تشریف بیارید تاپیک کریم اهل بیت
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!
نیکان جون خودت واسش معجون درست کن خودت چند مدل مغز بگیر ببین دارچین و عسل یک قاشق شب درمیون قبل خواب بهش بده . کاسنی جوشوندش خیلی موثره.شوهرت از اسپرم داده یانه؟
2706