2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ان شالله به حق امام زمان هر چی خیر هست همون بشه برات عزیزم دو رکعت نماز بخون ساده هدیه کن به مادر امام زمان. این رو میتونی هفته ای یک بار انجام بده ببین امام زمان چه نگاه ویژه ای بهت میکنه فقط یادت باشه با یقین دعا کن و بسپار به خدا و بدان خدا بهترین رو برات میخواد.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
ذکر رو از زبان به قلب باید برسونی عزیزم. و این وقتی میشه که یقین کنی.. پس روی یقین کار کن تا وقتی بگی من دعام مستجاب نمیشه واقعا نمیشه تو باید به خدا حسن نیت داشته باشی در همه حال. اون موقع همه درها باز میشه وقتی از همه جا کاملا قطع امید کردی و فقط معطوف به خودش شدی. بدون هیچ شکی. همه سختی ها حل میشه حتی اگر حل هم نشود انچه ما میخوایم خداب همون نشان میده که اینی که الان هست بهتر هست برات تا اونی که توی ذهنت هست تو باید شکل حاجت روایی ات رو عوض کنی وقتی عوض کردی درست میشه.. ذکر رو از زبان به قلب برسان. واجباتت رو خیلی خوب انجام بده بعد از هر نماز واجبت دعا کن. حتما توی قنوت نمازت به یاد امام زمان باش قبلش به یاد امام زمان سلام بده کلا اگر خیلی حاجت مهمی داری علما تاکید کردند ذکر یا صاحب الزمان ادرکنی زیاد بگید نماز امام زمان بخوانید.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
2738
خواهش میکنم عزیزم امام صادق فرمودند: شما وضو بگیرید دو رکعت نماز بخونید و حاجت رو طلب کنید از خدا به قول مرحوم مجتهدی تهرانی گر گداکاهل بود تقصیر صاحب خانه چیست از ته دلت با دل شکسته مخصوصا نیمه شب و وقت سحر دعا کن و بخواه عاقبت بخیری و بهترین خیرها رو برای خودت و عزیزانت روی یه حاجت تمرکز نکن خدا بزرگه و کریم از کریم بزرگ بخواه و عاقبت بخیری و سلامتی و همه خیرات رو همیشه بگو خدایا انچه به خوبان عالم بخشیدی به من هم عطا بفرما ماه رمضان نزدیکه از دستش نده این شب های اخر ماه شعبان هم همین طور ذکر از زبان به قلبت برسه اروم میشی.
ی ختمی شنیدم خیلی جواب میده یکی از بزرگا گفته حتما جواب میده اگ شرایطشو رعایت کنین و اگر صلاح نباشه .دلیل صلاح نبودنش براتون اشکار میشه و بازم اگر مداومت کنید اکثر مواقع نیتتون بروارده میشه ولی میگن شاید مشکلاتی رو ب وجود بیاره چون صلاح نبوده زیارت عاشورا هست با صد لعن و سلام همراه با رعایت موارد دیگر ولی یادم نیست کدوم بزرگی اینو گفته ولی پیداش کنم لینکشو میذارم
2706