2733
2734

سلام دوستان یه مدت هرچی تایپیک میزنم گویا کسی اطلاعی نداره از قیمت سزارین تو بیمارستان خصوصی کرج خودم الان زنگ دم بیمارستان دقیق پرسیدم گفتم اینجا بزارم قیمت باشه یکی مثل من دنبال قیمت باشه بدونه هزینه چقدر بیمارستان کسری و قائم هردو خصوصی و هردو با بیشتر بیمه های تکمیلی قرارداد مستقیم دارند 

هزینه بیمارستان برای سزارین اگر بیمه تون تا سقف 8 تومن قرارداد داره فقط میشه 1تا 1/5  اگر بیمه تکمیلی ندارید هم گفتند 9/5تا 10 تومن البته اینها بدون هزینه پمپ درد و ساک کودک و مادر و فیلم برداری و اتاق خصوصی یک نفره و داشتن همراه برای یک شب که اگر این دوتا رو هم بخواهید 2تا 3 تومن به این مبلغ اضافه میشه 

ان شاالله همگی زایمان خوب و عالی داشته باشیم 

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام این مربوط به سزارین اختیاری هم میشه؟ یعنی این بیمارستانا قبول میکنن؟ 

من خودم سزارین اجباری ام ولی سزارین اختیاری هم این دوتا بیمارستان انجام میدن اگر دکترتون نامه بده دکتر من نامه میدونم میده برا اختیاری هزینه هم خودش هیچی نمی گیره جدا

خدایا شکرت
سزارین اگر اختیاری باشه بیمه قبول نمی کنه

برا من سزارین اولم اختیاری بود تو همین بیمارستان اون موقع قبول کردن دکترم نامه داد الان هم میدونم دکترم نامه میده برا همین بیمارستانها که خودش هست هزینه جدا هم نمیگیره

خدایا شکرت
من خودم سزارین اجباری ام ولی سزارین اختیاری هم این دوتا بیمارستان انجام میدن اگر دکترتون نامه بده دک ...

دکترتون کرج هست؟ میشه اسمشو بگین 

خدایا شکرت...از چه روزهایی گذر کردم و تو همیشه حواست به من بود❤️
سلام خانمی انشاالله بسلامتی زایمان کنید .گفتیدباعدد سکرال میشه تعیین جنسیت کردایادرسته؟

سلام گلم ممنونم برا بعصی ها درست در میاد عزیزم بستگی به دکتر سونوگرافی داره که عدد سی ار ال رو درست بزنه

خدایا شکرت
سلام گلم ممنونم برا بعصی ها درست در میاد عزیزم بستگی به دکتر سونوگرافی داره که عدد سی ار ال رو درست ...

واسه من ۱۳هفته ۵روز۷۶وعددانتی ۱.۹۷ضربان قلبشم ۱۵۹

زندگیم بچه هام♥️