2733
2739
عنوان

نماز برای استراحت ی های بارداری

310 بازدید | 13 پست
من دکترم بهم استراحت داده گفته گن ببندم و پیاده روی پله ممنوع...حالا میخوام بدونم میتونم نمازمو نشسته بخونم؟ رکوع ایراد نداره؟ دلیل استراحتم هم کوتاهی سرویکس و پایین بودن جفتمه....البته در حدی نبود که سرکلاژ شم...
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
ممنونم هستی جونم...ایشالا
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باران بهاری جون شرمنده من تجربه ای ندارم فقط اومدم بگم قبول باشه و ایشالا نی نی گلتو بسلامتی بغل بگیری برای همه منتظراهاااااااااااااااااا دعا کن
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
2742
‌همش وسواس این میگیرم نکنه به گردنم ایستاده مثلا روی میز باشه و من اشتباه بخونم...تو نت هم که جواب واضحی نیس فقط نوشتن در حد توان
قربونت آسنات جان...منون...قبول حق...ایشالا همه حاجتمنداذحاجتشونو بگیرن و منتظرا هم نی نی دار شن...
عزیزم من استراحت ندارم ولی نشسته میخونم چون هی دولا راست بشم کمرم درد میگیره خدا خیلی مهربون هست عزیزیم
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
2740
در مهربونی خدا که شکی نیس ...همین نی نیم خودش داده بهم....مرسی بچه ها
منم دکترم گفته نشسته بخونم...ایشالا قبول باشه

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.