2737
2739
عنوان

تو رو خدا کمکم کنید

436 بازدید | 3 پست
سلام به همه خانمها متاسفانه من شیرم خیلی کم شده هر چی هم برای افزایش شیرم استفاده میکنم فایده ای نداره اگه هر دفعه 5 سی سی شیر داشته باشم بچه ام که 6 ماه و 10 روز ذاره از شیر خشک بدش می آید چندین نوع شیر خشک رو هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشته واز دیشب که خواب شده دیگه چیزی نخورده تو رو خدا کمکم کنید

سلام عزیزم. من مامان روژان هستم. هیچ نگران نباش اگر بچه‌ات سیر نبود به این راحتی نمی‌خوابید. هرچقدر بچه‌ات بیشتر شیر بخورد شیر تو هم اضافه می شود و سعی کن هر ساعت سینه‌ات را در دهانش بگذاری تا مک بزند و چون شش ماه دارد می توانی از غذاهای کمکی مثل فرنی و... که دکتر تجویز کرده استفاده کنی و همچنین می گویند عرق رازیانه برای زیاد شدن شیر خیلی خوب است. موفق باشی.
سیما جون من هر چی که بگی برای زیاد کردن شیرم استفاده کردم ولی دیگه هیچی روی من اثر نداره وقتی که غذا بهش میدهم مثلا 2 قاشق چای خوری سوپ یا فرنی میدهم تا 2 الی 3 ساعت سیر میشه و هیچی نمی خوره این طبیعی است یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728