2752
2734
عنوان

بیبی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 52 پست
لامصب احتمال داره دوقلو باردار باشیا😍😍😍😂😂😂😂😂 خودمم همچین تجربه ای داشتم😍😘 مبارکــــــ ...

یا خدااا چراا آزمایش دادم بتا بالای ۲۰۰ فقط زده بود.

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
اسیدفولیک ک میخوردی و میخوری ؟

ممنونم از راهنماییت .نه راستش یه مولتی ویتامین روزانه میخوردم که همه چی توش بود و همچنین اسید فولیک

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
فقط یه چی بگم من واژنم و زیر دلم درد دارم طبیعیه؟

بله عزیزم منم الان تو شش هفته هستم درد زیر شکم و کمردرد دارم سینه هام درد و حساس شدن. اگه لکه بینی نباشه همه چی طبیعیه.

چند وقته تو اقدامی ؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹
بله عزیزم منم الان تو شش هفته هستم درد زیر شکم و کمردرد دارم سینه هام درد و حساس شدن. اگه لکه بینی ن ...

برای شما هم مبارک باشه .من ماه دوم بود.البته مدتهاست تحت نظر طب سنتیم و ماساژ درمانی و بادکش و اینا میکردم.فک کن هون کمکم کرد .

نه همونه .

فکر کنم فرق داره چون تو نت زده hcg بتارو نشون نمیده.

دکتر گفت کی سونو قلب برید ؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹
فکر کنم فرق داره چون تو نت زده hcg بتارو نشون نمیده. دکتر گفت کی سونو قلب برید ؟

تازه امروز فهمیدم باردارم.😁ساعت سه فهمیدم.فردا یا پس فردا میرم دکتر.چون پسرم کلاس آنلاین داره.

ماه دوم بود

منم ماه دومم دعا کن باردار باشم🥺

_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡
دوقلوهام الان ۳ساله ان..براشما مبارک باشه❤️

عزیزم خدت حفظشون کنه.فقط یه سوال من الان تقریبا یک ماهم هست عدد بتا زده بود بالاتر از ۲۰۰ به نظرت زیاد نیست؟من چون سابقه چند قلویی دارم

2706