2737
2739
خواهر و مادرم با ماشین رفتن بیرون توی خیابون یه ماشین رد میشه میگه خانوم روغن ترمزت داره میریزه. دوباره یکی دیگه میاد میگه داره روغنت میریزه . نترسبد نترسید!! بزن بغل من تعمیر کارم!! میاد کاپوتو میزنه بالا با دستای روغنی که مثلا مطمئن باشیم تعمیر کاره. میگه .وااااای عجب شانسی آوردید!!! ممکن بود چپ کنید!!!!! براتون درست میکنم. بیرون 1 میلیون میگیرن. من الان با 150 تومن درستش میکنم!! خواهرم شوهرش از تعمیر ماشین سر در میاره میگه نمیخواد. یارو هم میره. شوهرش میاد میگه اینکه هیچیش نیست!!! روغن کجا بود!!!!!!؟؟؟؟؟؟ خلاصه حواستونو جمع کنید. من این پستو میذارم میرم چون کار دارم. فقط خواستم مطلعتون کتم. این پستو بالا نگه دارید تا همه ببینن جاش هم تهران ؛کاشانی بوده
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
ممنونم از اطلاع رسانیتون
این خط این نشان دلت برای هیچکس به اندازه من تنگ نخواهد شد . . . برای نگاه کردنم . . . بوسیدنم . . . خندیدنم . . . و برای تمام لحظه هایی که در کنارم داشتی. . . بگذریم عزیزم سلام مرا به روزهای گرم برسان . . . راستی روی خوش غیرت را ببوس . . . به غرورت بگو:بهای قامت بلندش تنهاییست . . . دلتنگی هایمن هم بلند بلند سلام میرساند . . . وعده دیدار ما باشید راس ساعت پشیمانی . . .!
البته یه نیم ساعت با ماشین ور میره.بعد میگه پول میگیرم. این حرفا. میگه این سیم هم از جاش در اومده بود!!!!!! مامانو خواهرم هم داشتن از ترس سکته میکردن!!
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740