2752
2734

برای ویتامینه کردن مو تو خونه چه چیزایی پیشنهاد میدید؟

چه موادی؟ چه مارکی؟

چون شنیدم ویتامینه تو آرایشگاه نمیصرفه تا دو بار حموم میمونه و اینا

شما برای نرم شدن موهاتون کلا چیکار میکنید؟

من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -                                        *✨INTP *                                   آه من، ایران من، هوای در سینه ست🌬️                              تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯

ارثیه 

روزمرگی های یک پرستار .... من دوست دارم با شما دردو دل کنم 🙂🌈....بنویسید امیدوارترین بودیم آن زمان که تن هایمان آغشته درد و زخم بود ....عکس پروفایلم خودم نیستم ⭐آقایون محترم سایت درخواست ندید و توی تاپیکام شرکت نکنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شامپو نرم کننده 

شونه چوبی

روغن ارگان

موهامم همش بافته

بلندم هس تا زیر باسن

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
شامپوسیرپرژک😐😂هم نرم میکنه هم موهام عجیب رشدش زیادشده

منم پرژک میزنم خیلی خوبه 😂

روزمرگی های یک پرستار .... من دوست دارم با شما دردو دل کنم 🙂🌈....بنویسید امیدوارترین بودیم آن زمان که تن هایمان آغشته درد و زخم بود ....عکس پروفایلم خودم نیستم ⭐آقایون محترم سایت درخواست ندید و توی تاپیکام شرکت نکنید...
ارثیه 

خوب منم از اول موهام نرم نرم بود😪 عین ابریشم برق میزد..نمیدونم چی شد از بعد بلوغ و این داستانا وز شده

من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -                                        *✨INTP *                                   آه من، ایران من، هوای در سینه ست🌬️                              تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯
شامپو نرم کننده  شونه چوبی روغن ارگان موهامم همش بافته بلندم هس تا زیر باسن

ارگان قبل حموم بزنیم.؟

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
شامپوسیرپرژک😐😂هم نرم میکنه هم موهام عجیب رشدش زیادشده

خدایی میگی؟ میترسم شامپو عوض کنم آخه.. من از این بازاریابا یه شامپو خریدم حالا هم ریزش گرفتم هم خارش😐

ارگان قبل حموم بزنیم.؟

بعضی وقتا اره. 

ولی من بعد از حمام ساقه های موهام چرب میکنم بعد شونه میکنم، هیچوقت خشک خشکی شونه نمیزنم

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
2706