2726
عنوان

ترشح قهوه ای در هفته های اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 208319 بازدید | 101 پست
بسلامتی ایشالا عزیزم.ایشالا صدای قلبش رو هم میشنوی.الان هفته چندمی؟!شمام مثل من همراه لکه های قهوه ای دلدردم داشتین؟!
دخترم ١٢ دیماه ٩۴ خانه ام را نورباران کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا زیر دلم خیلی شدید درد می کرد البته هفته سوم و ترشح قهوه ای هم تا آخر هفته چهارم . شیاف استفاده نکردم .
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ... رها میکنم تا خدا هدایت کند ... دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود ... خودم را به او میسپارم تا آرام شوم ...
من فکر میکنم هفته پنجم هستم البته چون سونو نرفتم مشخص نیست خودم حدس میزنم
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ... رها میکنم تا خدا هدایت کند ... دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود ... خودم را به او میسپارم تا آرام شوم ...
2728
من هفته سوم رفتم آز دادم نوشته بود بیشتر از 100 . 118 فکر نکنم هفته پنجم باشی عزیزم کمتره احتمالا
نه بابا نگرانی نداره عزیزم . حالا میری دکتر و سونو که میگن چند هفته هست . اینکه نگرانی نداره
مامان رهام با این اوصاف که من ۱۴ فروردین پریودم شروع شد و امروز که ۳۲ پریودم بود و جواب آزمایشم ۱۱۸ شده عددش کم نیست؟!
دخترم ١٢ دیماه ٩۴ خانه ام را نورباران کرد
2706