2726
عنوان

ترشح قهوه ای در هفته های اول بارداری

208253 بازدید | 101 پست
سلام دوستان...من 9 ماه پیش یه سقط فراموش شده داشتم تو هفته 7 که با کورتاژ تموم شد

حالا دوباره باردارم و دکترم به دلیل اون سابقه بهم شیاف سایکلوژست داده شبی یه دونه استفاده کنم که چون نگفته واژینال یا رکتال من رکتال استفاده میکنم

این چهارشنبه که میاد باید برم سونو واژینال ....
یکی دو روز اخیر شرایطی پیش اومد که زیاد پیاده روی کردم و چند تا ترشح قهوه ای کوچیک دیدم شیاف رو استفاده کردم و استراحت کردم فعلا ترشحی ندارم
...منتهی نمیدونم چهارشنبه برم سونو خطرناک نیست با این وضعیت سونو واژینال انجام بدم؟؟؟
و اگه دیدم باز ترشح داشتم میتونم یه دونه دیگه شیاف استفاده کنم یا دوتاش خطرناکه؟؟؟؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید مطب دکترم واقعا شلوغه وبخوام برم باید مریض برم و یکی دوساعتی با بچه کوچیک اونجا وایسم تا نوبتم بشه اون هم با این اوضاع و احوال .....
من هم تو هفته های اول داشتم ، هیچ دارویی مصرف نکردم و خود به خود قطع شد
دکترم هم میگفت ترشح قهوه ای مشکلی نداره
سونو واژینال هم مشکلی نداره ، چون دستگآه که تو رحم نمیره
تو لوله رحم میره ، اون هم مثل نزدیکی هست
ممنون بچه ها ..ولی ترشحم از قهوه ای مایل به قرمز شده و داره تبدیل به لکه بینی میشه امروز حتما میرم سونو ...ولی می ترسم شیاف رو واژینال استفاده کنم بدتر بشه ....خونریزی رو بیشتر نمیکنه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول حتما برو سونو شیاف هم واژینال استفاده نکن رکتال بهتره . پاهاتو بالاتر از شکمت قرار بده و از توالت فرنگی استفاده کن . مراقب باش وقتی دو تاسقط داشتی پیاده روی نکن . سونو هم برو ولی ایشالله اگه همه چی خوب بود خودت پیشنهاد بده آمپول پرژسترون بهت بده . و به دکی حتما بگو که اگه آمپول هم نمی ده شیاف رو قطع نکنه . به خدا توکل کن وآرامشت رو حفظ کن .
2728
سعی کن استراحت کامل داشته باشی دکی به من همینو گفت نزدیکی نداشته باش اصلا کار سنگین انجام نده من به محض بلند شدن لکه بینی داشتم دیگه فقط تلپ شدم یه جا و تکون نخوردم بهتر شدم
خدایا ازتو چه پنهان کسی را همقد تو دوست دارم!!
بچه ها منم هنوز تو ماهه اول هستم از این ترشحات قهوه ای دیگه کلافه شدم می ترسم . نمیشه همش دراز کشید تنهام خودم باید کار خونه رو انجام بدم . سر کار هم میرم خدا خودش کمک کنه
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ... رها میکنم تا خدا هدایت کند ... دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود ... خودم را به او میسپارم تا آرام شوم ...
بچه ها من خیلی سینه سمت راستم درد میکنه . دیگه امانم رو بریده وقتی میخوام بلند شم انگار که داخلش سوزن فرو میکنن . نمی دونم باید چی کار کنم . ترشح قهوه ای هم که دیگه واسم عادی شده .اولش اینه خدا عاقبتش رو بخیر کنه
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ... رها میکنم تا خدا هدایت کند ... دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود ... خودم را به او میسپارم تا آرام شوم ...
سلام.من امروز روز ۳۲ پریودمه.دیروز و امروز بیبی چک گذاشتم مثبت بود یعنی خط دوم کمرنگ بود.خیلی نگرانم آخه دلدرد دارم و ترشحات قهوه ای باید چیکار کنم؟!
دخترم ١٢ دیماه ٩۴ خانه ام را نورباران کرد
منم ترشح قهوه ای داشتم دو هفته یعنی هفته سوم و چهارم . الان برطرف شد نگران نباش تا می تونی استراحت کن . و البته با دکتر هم مشورت کن
دکترم گفت موردی نداره و فقط استراحت نسبی داشته باش. البته من هنوز سونو نرفتم . راستش رو بخوای احساسی از حاملگی ندارم . شاید پنج شنبه برم سونو تا صدای قلبش رو بشنوم
2706