2733
2734
عنوان

نکاتی برای آماده شدن برای زایمان طبیعی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1425459 بازدید | 27469 پست
من که باروغن کرچک راه افتادم...امیدوارم همگیتون زایمان راحتی داشته باشین...منم زایمانم خداروشکرخوب ب ...

سلام فاطمه جان. میشه در مورد زایمانت توضیح بدی که چیکار کردی شذ نیم ساعت؟ البته اگه زایمان اولت هم به همین کمی بوده، کاش اونو توضیح بدی. مرسی

آره دارم. دکتر گفت یکطرفه ست و تا داخل واژن کشیده نشده و میشه طبیعی زایمان کنی

خداروشکر...انشاءالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم

گالری نمدی رنگین کمان..پرازکارای نمدی خاص وشیک خوشحال میشم به سری بزنید https://t.me/joinchat/AAAAAFDgludlKVJIAScWUA

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فاطمه جان. میشه در مورد زایمانت توضیح بدی که چیکار کردی شذ نیم ساعت؟ البته اگه زایمان اولت هم ب ...

راستشوبخای کارخاصی نکردم...البته بگمادرداموخونه کشیدم..وقتی رفتم لیمارستان6سانت بودم...برابچه اولم که کیسه آبم تو40هفته پاره شدباآمپول فشارزایمان کردم...برااون ازشروع دردم تاتولدبچه8ساعت طول کشید...این یکی رواگه من بخام ازشروع دردام حساب کنم نزدیک15یا16ساعت میشد...امادردای اولیه نامنظموکم بودوقابل تحمل..ولی 4ساعت أخرمنظم شدودردابیشترشد...ازسرشب تاقبل رفتن به بیمارستان منوشوهرم فقط داشتیم زمان درداروثبت میکردیم...موقع دردام شوهرم کمرموماساژمیدادخیییلی موثره تو کاهش درد...ولله اگه بخام شدت درداموبگم همون 1ساعت آخرزیادبود...از8سانت که خاستم فول بشم...ولی خداروشکربخیه نخوردم...امیدوارم شمام زایمان راحتی داشته باشی عزیزم....

گالری نمدی رنگین کمان..پرازکارای نمدی خاص وشیک خوشحال میشم به سری بزنید https://t.me/joinchat/AAAAAFDgludlKVJIAScWUA

سلامممم

خوبيد بچه هاا

من تقريبا اول راهم ان شالله كه همه چيز عاليييييي باشههه

و منم بتونم يه زايمان طبيعي عالي داشته باشم

چند وقته همش دارم خاطره ميخونم 

خيليييي دوست دارم زايمان طبيعي داشته باشم

ان شالله به شرط سلامتي ني ني جان و خودم ميتونم ❤️

خداوندا بابت تمام نعمت هایی که به من دادی هزاران شکر  بر آنها بیفزا. آمین❤❤❤❤❤❤
2728
راستشوبخای کارخاصی نکردم...البته بگمادرداموخونه کشیدم..وقتی رفتم لیمارستان6سانت بودم...برابچه اولم ک ...

مرسی عزیزم از پاسخت. منم میخوام دردای اولم رو تو خونه بکشم اما نگرانم تختای بیمارستانی ک میخوام برم پر بشه و منتقلم کنن.  ی سوال دگ. شما فاصله دردات چه مدتی بود که رفتی بیمارستان؟

راستشوبخای کارخاصی نکردم...البته بگمادرداموخونه کشیدم..وقتی رفتم لیمارستان6سانت بودم...برابچه اولم ک ...

ببخشید ی سوال دگ. البته شایدم گفته باشی و من فراموش کرده باشم.شما چقدر تحرک داشتی؟ پیاده روی هم میکردی؟

بچه ها فکر کنم من خیلی بدم که این حرفارو اینجا میزنم جایی که همه طرفدار زایمان طبیعی هستن یا ممکنه ح ...

سلام عزیزم،من خیلی نو طب ایرانی سرچ میکنم و اطلاعات دارم،البته بماند که هیچ جای دنیا به این راحتی جراحی نمیکنن کسیو،تو طب سنتی هرگونه بی هوشی و جراحی سرما رو وارد بدن میکنه چه جراحی بینی چه شکم چه شکستگی و... و بیشتر بیماری ها از سرماست،چه بیماری های روحی مثل افسردگی و عدم نشاط چه جسمی مثل کرختی و درد و بی طراوتی...البته داستان خیلی فراتر از اینهاست،کما اینکه هیچ جای دنیا انقد راحت عمل بینی نمیکنن انقد راحت عمل سزارین هم نمیکنن...حالا قضاوت با خودتون اگر تو سایر مسایل جلو تر هستیم از کشور های پیشرفته پس این کارمون درسته اگر نه پس کاش بیشتر تفکر کنیم...

2738
بچه ها فکر کنم من خیلی بدم که این حرفارو اینجا میزنم جایی که همه طرفدار زایمان طبیعی هستن یا ممکنه ح ...

سلام عزیزم،من خیلی نو طب ایرانی سرچ میکنم و اطلاعات دارم،البته بماند که هیچ جای دنیا به این راحتی جراحی نمیکنن کسیو،تو طب سنتی هرگونه بی هوشی و جراحی سرما رو وارد بدن میکنه چه جراحی بینی چه شکم چه شکستگی و... و بیشتر بیماری ها از سرماست،چه بیماری های روحی مثل افسردگی و عدم نشاط چه جسمی مثل کرختی و درد و بی طراوتی...البته داستان خیلی فراتر از اینهاست،کما اینکه هیچ جای دنیا انقد راحت عمل بینی نمیکنن انقد راحت عمل سزارین هم نمیکنن...حالا قضاوت با خودتون اگر تو سایر مسایل جلو تر هستیم از کشور های پیشرفته پس این کارمون درسته اگر نه پس کاش بیشتر تفکر کنیم...

سلام .. دخترا من آخره فروردین امسال کیسه صفرام رو جراحی باز کردم ... جاش دقیقا سمت راست معده 15سانت بخیه خورده ... بهمن ماه نمیتونم زایمان طبیعی کنم؟ چون یجا خوندم باید از جراحی شکمی 2سال گذشته باشه تا بشه زایمان طبیعی انجام داد

خدایا امیدم فقط به خودته
سلام فاطمه خانوم میشه بیاین بمن جواب بدین ، وقتی روغن کرچک خوردین هیچی درد نداشتین ؟؟؟

دردخاصی نداشتم...گاهی اوقات دردایی شبیه پریودی داشتم...که زیادم نبود...

مرسی عزیزم از پاسخت. منم میخوام دردای اولم رو تو خونه بکشم اما نگرانم تختای بیمارستانی ک میخوام برم ...

باورکن یادم رفت...فکرکنم 3دقیقه شده بوددیگه...که دردام یهوزیادشد...اگه نیم ساعت دیرترمیرفتم کاردست خودم میدادم  

دردخاصی نداشتم...گاهی اوقات دردایی شبیه پریودی داشتم...که زیادم نبود...

ممنون آخه خوندم وقتی درداتون شروع شد بخورین ، منم میخام تا هفته چهل صبر کنم اگه شروع نشد بخورم ، میشه بگین چقدر خوردین ؟؟؟

2706