2777
2789
عنوان

نکاتی برای آماده شدن برای زایمان طبیعی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1468973 بازدید | 27475 پست

ممنون هانیه جون 

چشم

اتفاقا دکتر هم بهم گفت 4 تا یک ربع

فقط مونده بودم سرعتم چقدر باشه

که شما لطف کردید و پاسخ دادید

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی گل جان منظورت از ورزشای لگن دقیقا کدوما هستن؟ میشه توضیح بدی

ورزشای لگن مثل برعکسروی صندلی نشستن،روی توپ بالا پایین کردن،پاهارو به عرض شونه باز کن آروم زانوهاتو خم کن بیا پایین و برو بالا،قر دادن،یه پا رو روی صندلی بزارید یه پای دیگه روی زمین مستقیم بعد از پایی که روی زمینه زانو رو خم کنید بیاید پایین

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

من غروبی رفتم حموم باشامپو بچه شستم اومدم بیرون سشوار کشیدم دوبار سشوار از دور کشیدم من  روز دوم بخیه هام هست همش رو تخت دراز کشیدم نمیتونم بشینم اصن دکترم گفت رو بخیه هات نشین من فقط این پهلو اون پهلو میشم راه رفتنم در حد همون دستشویی رفتنه امیدوارم زود جوش بخورهمن بیمارستان نجمیه بودم دکترم گفت برای طبیعی نمیاد ماماهای اوتجا خیلی خوش رفتار بودن از دکترم که پرسیدم گفت اونجا دکترای خوبی دارن منم برای همین دیگه پول دکتر جدا ندادمکل هزینه بیمارستانم حدود 150 تومن شد

هانیه منم اصلا نمیتونستم بشینم وای خیلی سخت بود همش یه طرفی مینشستم،راه رفتنم هم همش دولا دولا بود یا دیوارارو هم میگرفتم راه میرفتم یا شوهرم زیر بغلمو میگرفت کمکم میکرد راه برم

دوستان یک سوالی داشتم

اینکه معاینه می کنن و مثلا میگن سر جنین در وضعیت فلوت منفی 3 هست یعنی چی؟

یعنی خوبه یا بد؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

دوستان یک سوالی داشتماینکه معاینه می کنن و مثلا میگن سر جنین در وضعیت فلوت منفی 3 هست یعنی چی؟یعنی خوبه یا بد؟  

زهرا جان وضعیت بالا یا پایین بودن بچه رو توی لگن میگن.از منفی ۳ شروع میشه که یعنی بالاست تا مثبت ۳که یعنی دیگه کامل توی لگنه

منفی ۳،منفی۲،منفی۱،صفر،یک،دو،سه

من موقع بستری منفی سه بودم.بخاطر همین مامام توپ یوگا برام اورد گفت روش بالا پایین شو که خیلی کمک کرد بچه بیاد پایین.جز اینکار من هیچکاری برای پایین اومدن بچه تا موقع زایمان نکردم

ممنون نی نی گل عزیز

پس حرکت رو توپ یوگا خوبه

از امروز تو دستور کارم قرار میدم

سلام خانمتیی ک زایمان کردید مبارک باشه قدم نو رسیدتون من تاپیک و دنبال میکنم.ولی ا حلما هیچ خبری نیس ایشالله ک گل پسرش خوب شده باشه

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭
بچه ها من برای بخیه هام کرم زینک اکساید میزنم خوبه؟؟؟تاثیری داره؟؟؟

هانیه مامای من گفت خوبه بزن منم زدم.فکر میکنم اره واقعا خوب بود.الانم هنوز گاهی استفاده میکنم.کلا زینک برای ترمیم پوست خوبه

خانم هایی که زایمان کردین مبارک باشه .برای ما هم دعا کنین.وای هانیه چقدر زایمانت سریع بوده ان شاالله برای منم اینطور باشه البته بدون آمپول فشار

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

ممنون مامان نازنین زهرا 

خیلی راضی بودم درد شدیدم نهایت یکساعت بود 

تا میتونید با نفس عمیق درداتون و کنترل کنید من یک ساعت و اینطوری تحمل کردم 

یکساعتی که دردم شدید شد میله های تختم و فشار میدادم و به خودم میگفتم خوب تموم شد یه نفس میکشم تا انقباض بعدی جون داشته باشم با تلقین مثبت ذهنم و اروم میکردم 

میگفتم تو میتونی و داری به دیدن بچت نزدیک میشی و واقعا تاثیر داشت 

دیگه یه ربع اخر صدام دراومد و داد میزدم یکی به دادم برسه کمرم داره میشکنه

سر دخترم فشار به مقعدم اومد انگار پ ی پی دارم ولی سر پسرم کمرم داشت میشکست 

میگن درد زایمان پسر با دختر فرق داره من متوجه نمیشدم 

ولی بهم ثابت شد  

مامانایی ک تازه زایمان کردین میشه راجع به دردا بیشتر توضیح بدین؟

خیلی بده؟غیرقابل تحمله؟من وحشت دارم از زایمان تروخدا کمکم کنین

اوضاعم خرابه😢

سزارین بدتره یا طبیعی؟کدوم دردش غیرقابل تحملتره؟

طبیعی جوری هست ک بشه تحمل کرد یا کار به غش و ضعف و ....میکشه؟

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

2801