2737
2734

یوکا

همون tani_hatami.  بدون یه لیستی دارم،نمیکنم ریسکی کاری،به موقعش بخشنده ام…. به موقعش عصای موسی ام،به موقعش حرفامم دوستانن،به موقعش اخلاق لوس دارم،ولی اصلا احساسی نیستم…..منننن همیشه بوی خون دوست دارم💎 ادم بدای داستان همه الگومن….05:05🔒

یوکا فکر میکنم باشه

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

Yoka

پیچیدم ب بازی اَ هرکی بگی بریدم حوصلع بحث ندآرم ولی گوش ب حرف ط میدم...🥂هر ثانیه هر لحظمی،شیرینیِ شبِ بد مزمی...🫠🫶🏻یه شب،شب تیرع انگا روح اَ تنت میرع دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیرع...گرگ رو از هر طرف بخونی گرگه، همین صداقتشه ک جذابش میکنه👊🏻 تردمیله همع دنیا،نرسیدن و دوییدن واسع تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن:) هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم🫠🕸خدا‌با دست آدمآ میزد تو گوشم تآ دستشون رو شه:)🫠🌱خسته ام از شما آدمآ ک همجآ همش ب ضرر همین...🫠عزیزا میرنُ ما چش دیدن همو نداریم...🫠
2740
چندین بار یه اکانت به اسم شما دیده بودم البته حذف شده بودن . خارج زندگی می کنید درسته ؟ 😍😍خوشبحالت ...

بله بازم ممنون. من واقعا اسمشو نمیدونستم ولی امروز دیدم شاخه سومش جوونه زده

مشکلی نیست عزیزم دانمارکم

ببخشید عزیز دلم که این پست شاید بی ربط باشه چون راجه به مهاجرته 

راستش منم واقعا خسته شدم نمیتونم اینجا رو تحمل کنم یکسری حق و حقوق ازم سلب شده و درآمد خوب و حمایت نمیشم .

۱۷ سالمه و پایه دوازدهم هستم . سال دیگه کنکور دارم . عاشق رشته های هنری هستم . عاشق گل و گیاه و نقاشی و نوشتن و ...

آرزوم اینه که کارهای زیاد هنری انجام بدم چاپشون کنم و البته یه کافی شاپ با فضای نویسندگی داشته باشم اما در ایران فقط بتونم درس بخونم بعدش برای کار کردن محدود میشم مخصوصا در فضای هنری 

برای یکی از شعرهایی که نوشته بودم از وزارت ارشاد  مجوز گرفتم پدرم در اومد انقدر که طولش دادن و مجوز نمیدادن 

من میخوام آزادانه کار هنری کنم .

توصیتون به من چیه ؟ چطور مهاجرت کنم ؟ همه ی کشورهای غربی ، فرقی نداره کدومش باشه . دانمارک که عالیه 

میشه کمکم کنید خیلی ممنونم خدا خیرتون بده🙏🙏❤️❤️

2706