2737
2734
واییییییییییییییی پای کامپوتره داداشم بودم اینترتش یهو تموم شد اعصابم حورد داشت داشتم یه جیزی دانلود میکردم اخرش بود اهههههههههههههه

ملودی حونم چه فیلمی بود؟
خدا کجاست؟؟؟؟دلم کمی خدا می خواهد...خود خود خود خدا را می خواهم..
هی وااااای اینترنت تموم شه خیلی ضده حاله!

اسمش under one roof بود وقتی تو فک کنم آریرنگ پخش میشد بعد از کلی تئ اینترنت فهمیدم اسم واقعی how should be
هست
اما چون خیلی قدیمیه هیچی ازش پیدا نمیکنم که ببنیمش
http://wiki.d-addicts.com/How_Should_I_Be
6+3=9 اما هم 5+4=9 اونجوری که تو فکر میکنی تنها راه فکر کردن نیست به روش فکر کردن آدم های دیگه هم احترام بزاریم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
موضوعش هم جالب بود هر چند خیلی دلم میخواد بدونم آخرش چی میشه وقتی دیدی واسه منم تعریف کن
6+3=9 اما هم 5+4=9 اونجوری که تو فکر میکنی تنها راه فکر کردن نیست به روش فکر کردن آدم های دیگه هم احترام بزاریم.
2738
بدو فیلم هاتو سفارش بده میخوای از کدوم سریال شروع کنی ؟ :) لیست این دفعه ات حتی واسه منم هوس برانگیزه
خوشمله آخه منم طرفدارشم شدیدا با اون لبخندهاش من دلم قیلی ویلی میره نمیدونم چه بلایی سر پسر ها میااره ههههههه

ای بابا هر کامنتی که اینجا میفرستی باید دنبالش کلی سلام و صلوات همراهش کنی که پست شه
فارس ی وان میخواد اون سریال اسمش یادم نیست چی چیه بزرگو که از پسره بدم کیاد دخترم همونه که تو پاستا بودو بده

اره واقعا نی نی سایت داغونه باید سرورشونو ارتقا بدن یکم
خدا کجاست؟؟؟؟دلم کمی خدا می خواهد...خود خود خود خدا را می خواهم..
مهرگان جونم نمیدونم راستش اما بعید میدونم عمل کرده باشه

ناتانائیل جان اسمش To the beautiful you هست و هنوز داره پخش میشه و 8 قسمتش پخش شده تا حالا

داستان یه دختره هست که از بخاطر یه پسره که قهرمان ورزش هست تیپ پسرونه میزنه و خودشو شبیه پسرا میکنه و میره مدرسه ای که پسرونه هست
2706