2733
2734
بچه ها زن داداشم سه ماه زایمان کرده یک پسر سه ماه داره رفت برای زایمان طبیعی که گفتن بچه پی پی کرده مجبور شد عمل سزارین کنه بعد از دو ماه یک هو دل درد شدید گرفت گفتن اپاندیس و عملش کردن که خدا بهش رحم کرد و گفتن اپاندیس تو شکمش ترکیده و جز جای عمل یک جای دیگه شکمش باز بود که عفونت از بدنش خارج بشه دکتر ها گفتن باید راه بری تا این عفونت ها خارج بشه ولی بعد از دو روز یه هو دید پاهاش درد میکنه و هر روز این درد بیشترشد رفت دکتر دکتر گفت دیسکته و باید دو هفته بخوابی بماند پسرش این روز ها چه قدر زجر کشید خلاصه بعد از سه هفته استراحت الان دکتر بهش گفته باید دیسک تو عمل کنی الان دیگه بیچاره داره زجه میزنه میگه این چه بلایی سرش اومده
بچه ها حالا این همه توضیح دادم که ازتون خواهش کنم اگر دکتری میشناسید معرفی کنید اگر میشه دکتر عالی معرفی کنید که اگر بشه عمل نکنه اگر بخواد عمل کنه تو سه ماه این میشه سومین عمل بچه اش هم نباید دیگه شیر بخوره چون کرتون باید استفاده کنه اگر کسی میتونه کمک کنه
بچه ها من میام پیام هاتون رو میخونم لطفا بنویسید من کامل توضیح دادم که اگر رفتن هرکی هر طور میتونه از دعا کردن تا معرفی دکتر خوب یا حتی یک خاطره که اروممون کنه بگه لطفا عاشق همتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیسک کمرشو میخواد عمل کنه خب چرا دنبال دکتر مغز و اعصابی دوستم؟ ارتوپد و متخصص ستون فقرات میخواد، یکی معرفی کرده بود اسمش یادم نیست میپرسم اینجا مینویسم بعد هم به حرف یکی دو تا دکتر گوش نده بابای من زانوش درد میکرد رفت پیش یه دکتر گفته بود باید سه بار عمل کنیم هفته پیش رفته پیش یکی دیگه گفته با دارو و فیزیوتراپی خوب میشه اصلا عمل نمیخواد
2731
2740
سال گذشته داداشم ...کمر شدید گرفت جوری که از دردش ناله میکرد یه ترم از دانشگاه مرخصی گرفت ....همه دکترای مغز و اعصاب تهران رفت هر دکتر یه چیز بهش گفت یکی گفت دیسک یکی گفت تنگی کانال نخاع باید عمل کنی ..یکی بهش گفت از اعصابته ....کلا گیج شدیم ...ولی تنها چیزی که خوبش کرد استخر بود ...روزانه 3 ساعت میرفت استخر بعد 6 ماه کم کم خوب شد الانم خداروشکر خوبه ولی دیگه استخر ول نکرد الان یه روز در میون میره شنا .....دکترای خوب که بهش گفتن عمل نمیخاد دکتر قاسمی همکار پرفسور عباسیون تو بیمارستان اراد ....یکی دوتا دکتر دیگه خوب بود الانم یادم نیست از داداشم بپرسم برات اینجا میذارم
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید
سلام عزیزم بابای منم دیسک کمر شدید تو چند تا از مهره هاش داشت چند تا دکتر همشون گفته بودن باید عمل بشه تازه بعد از عمل هم شایدفلج بشه خدای نکرده ولی این دکتر(سلام دکتر فرید رضامقدم 8837438 خیابان قایم مقام فراهانی بین مطهری و بهشتی خ ششم روبروی بیمارستان تهران ) با ورزش و دارو مشکل بابا رو حل کرد ده ساله از اون روزا گذشته وخدارو شکر مشکلی پیش نیومده
دکتر رحیم روئین تر تو شریعتی هست مطبش اینم شماره تلفنش22877103 کارش حرف نداره جراح مغز و اعصاب و متخصص دیسک و ستون فقراته
قالب اختصاصی وبلاگ برای کودک شما
http://www.gogoli-temp.blogfa.com

کسانی که قصد سفارش قالب دارند می توانند از طریق ای میل یا وبلاگم با من ارتباط برقرار کنند.
2706