2737
2739
توت فنگی: دون دون شدن میتونه بخاطر حساسیت شما به پاک کننده باشه.از ژل بعد از موزدایی یا همون افتر شیو های مردانه حاوی چربی مثل کومپاس که کمیاب یا نیوا استفاده کن و موبر سیگل هم بسیار عالی.یا محصولات سبامد(افترشیو). یادت نره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

yassamin : بری دکتر بهت یه سری آنتی بیوتیک و کپسول با توجه به جواب آزمایشات میده که چربی بدن کم میکنه و عوامل هورمونی مبارزه میکنه.تا آزمایش ندی معلوم نمیشه چه نوع آنتی بیوتیکی باید مصرف کنی
2728
سلام سارا جون . اولا" می خواستم تشکر کنم بابت تاپیک خوبی که زدی . بعدشم یه سوالی داشتم ازت :

من پوستم سفیده و تقریبا" خشکه تو دوران حاملگی بالای لبم یه سری لک ظاهر شده که وقتی تو آفتاب می رم پر رنگ تر میشه . قبلا از حاملگی هم یه لک کوچولو داشتم که حالا پر رنگ تر شده . با توجه به این که خواهر هام هم همینطور بودن و انقدر رسیدگی نکردن تا پوستشون پر لک شده ... می خواستم بدونم شما چی رو برای درمان و پیشگیری برای زیاد نشدن لک ها پیشنهاد میکنین ؟ و چه کرم ضد آفتابی رو توصیه می کنین . راستی من الان در حال شیر دهی هم هستم ....

پیشاپیش از پاسختون ممنون
2738
سلام خانم دکتر
من روی صورتم (جایی مابین گونه ها و بینی) منافذ تقریبا قرمز رنگی دارم که به صورتم جلوه بدی داده. ضمنا بطور دائم از ضد آفتاب کودک استفاده می کنم و فکر میکنم پوستم مختلط باشه. لطفا منو راهنمایی کنید. خیلی متشکرم.
سلام سارای عزیزم من در صفحه 15 مزاحمت شدم و جوابمو دادی ممنونم عزیزم

یه مشکل دیگه هم داشتم و اون ریزش مو شدیده من از ماینوکسیدیل و زینک پلاس استفاده می کنم و اصلاً تأثیری نداشته ضمناً‌ موهام خیلی بیحال و کدره . رژیم غذایی بدی هم ندارم هر دکتری رفتم جواب نگرفتم لطفاً راهنماییم کن
دیبا جون من نظر ساراجون رو نمیدونم اما خودم مشکلی مثل شما داشتم. ریزش موی افتضاح .... هیچ دارویی اعم از زینک پلاس و ..... تاثیری نکرد الا شامپوی ایرانی به نام سریتا . کاملا گیاهی فوق العاده عالی بار سوم که استفاده کردم ریزش موم تا حد خیلی زیادی متوقف شد . میتونی در مورد این شامپو هم از دکتر سارا بپرسی.
2706